червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Про давній звичай проведення вечорниць, зокрема напередодні Андрія, вчора в актовому залі ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» нагадали учні 10-А та 10-Б класів зі своїми класними керівниками Валентиною Позняк та Тамарою Демих, запросивши присутніх на дійство.

 Найперше ведучі повідали, хто такий Андрій Первозваний, день пам’яті якого випадає 13 грудня. А ще - як колись відбувалися вечорниці, на яких дівчата ворожили на хлопців, разом із ними розважалися напередодні свята Андрія. Відтак десятикласними продемонстрували це на сцені, декорованій у стилі української хати: стіл із частуваннями, довкола - вишиті рушники, поряд – лавки, застелені тканими ряднами. Співали українські народні пісні, жартували, грали у ігри. Також, як і належить за давнім звичаєм, була смачна калита, підвішена зверху на патичку, яку кусали, підстрибуючи і не торкаючись руками. Ласували й варениками. Ними та калитою пригощали й глядачів.

Особливого колориту святу додавало те, що всі були одягнені у вишиті сорочки, українські національні костюми. До речі, калиту та вареники учасники готували разом із мамами й своїми наставницями Валентиною Матвіївною та Тамарою Федорівною, як вони зауважили, - за відповідними традиційними рецептами.

Після заходу заступник директора НВК з виховної роботи Людмила Пасевич подякувала учасникам за чудове свято і висловила сподівання, що українські вечорниці напередодні Андрія відбуватимуться щороку в їхньому навчальному закладі.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування