квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У концепції «Нова українська школа» зазначається, що одним з елементів формули нової школи є вмотивований і кваліфікований учитель. І це так. Адже саме такий педагог знає, як із учня, вмотивованого учня сформувати успішного випускника: особистість, інноватора, патріота. Тож творча зустріч педагогів, яка відбулася 29 листопада на базі навчальних закладів нашого району  - обласний семінар учителів зарубіжної літератури в рамках науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп», і була приурочена темі «Мотивація навчальної діяльності учнів як умова формування пізнавального інтересу та літературної компетентності на заняттях зарубіжної літератури».

 

     Знайомство учасників обласного семінару з педагогами району розпочалося у ЗОШ І-ІІ ст. с. Любешівська Воля. Гостинно зустрів гостей директор школи Микола  Приймак, який розповів про досягнення учнів, про їх захоплення, серед яких – не лише декламування, музика, точні науки, а й різьбярство. Оцінити майстерність юних різьбярів освітяни змогли відразу ж: у фойє школи була представлена виставка оригінальних учнівських робіт.   

     Відкрила захід Лілія Бондарук, завідувач відділу гуманітарних дисциплін, методист зарубіжної літератури та мов національних меншин Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Василь Кух, начальник відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА, розповів про те, чим живе освіта Любешівщини сьогодні, про досягнення та перспективи  розвитку. Про методичний супровід формування професійної компетентності вчителів зарубіжної літератури в рамках реалізації державних стандартів та концепції «Нова українська школа» розповіла Людмила Радкевич, завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту.

   Учитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІ ст. с. Любешівська Воля, «вчитель-методист» Надія Нестерук презентувала матеріали районної школи передового досвіду вчителів зарубіжної літератури «Формування мотивації до вивчення зарубіжної літератури як засіб підвищення якості навчання».

    Подальше знайомство з особливостями роботи педагогів району освітяни області продовжили в опорному навчальному закладі «Любешівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. — гімназія». Після короткого екскурсу школою та презентації роботи колективу, здійсненого Віктором Дубком, директором закладу, та Людмилою Пасевич, заступником директора з виховної роботи, вчителі-словесники відвідали уроки. Галина  Веремчук, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель», майстерно презентувала урок у 9 класі на тему «Художнє новаторство О. С. Пушкіна (у жанрі, мові, авторській позиції, підході до зображення дійсності). Образ автора». Валентина Позняк, вчитель вищої категорії, цікаво провела урок у 10 класі на тему «Ф.М. Достоєвський: митець, доля, становлення». Марія Курганович, вчитель вищої категорії, «старший вчитель», уміло продемонструвала творчу співпрацю із шестикласниками на уроці з теми «Ч.Діккенс. «Різдвяна пісня в прозі». Кожен із педагогів-майстрів намагався презентувати колегам свої найкращі методи та техніки роботи з учнями, з книгою, методичні знахідки, цікавинки та найголовніше – навчали дітей вдумливо читати й аналізувати художній твір, брати з нього цінні життєві уроки.

 Продовжився семінар заочним екскурсом школами району. Гості із задоволенням переглянули відеосюжет про те, чим живе Залізницький НВК, як вчителі зарубіжної літератури  проводять інтегровані уроки, як педагоги закладу створюють для вихованців ситуації успіху. А вчитель зарубіжної літератури Олена Марчик презентувала свою Ветлівську школу, а ще – учнів, з якими для формування в дітей мотивації до вивчення літератури впроваджує на уроках та в позаурочній роботі буктрейлер та скрайбінг.   

   Вмотивувати учня до навчання, до читання може тільки вмотивований на успіх, на радість творчості, на самопізнання вчитель. Саме цій ідеї був присвячений майстер-клас Світлани Бартошик, вчителя вищої категорії, «старшого вчителя» ЗОШ І-ІІ ст. с. Угриничі. Цікаво було спостерігати, як вчителі, які самі звикли координувати дії класу, пробують побути у ролі учнів, команди. Кожен з учасників хотів висловити своє бачення, аргументувати позицію. Проте висновки були одностайними: мотивація — вирішальний чинник у навчанні і педагогам варто по-новому подивитися на цю проблему, врахувавши вимоги та реалії сьогодення.

  Завершився семінар виховним заходом «Північна зірка України. Анна Ахматова», який підготувала Наталія Павлівна Дубко, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Любешівського НВК. Звуки скрипки у виконанні місцевої скрипальки Наталії Горщар, віщі, вічно живі слова Анни Ахматової — напевно, ніщо так не зворушує і не надихає словесника, як такий «...безсмертний дотик до душі».

Семінар, за словами гостей, залишив лише найкращі враження, цікаві ідеї, можливість дружнього спілкування, а ще підтвердив, що в навчальних закладах району працюють педагоги, які мають велику любов до дітей, високий рівень професійної майстерності та свободу творчості.

Людмила Радкевич, завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту.

 

 

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування