червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Цього навчального року учительську сім’ю району поповнило 15 молодих педагогів. Школа молодого педагога, що діє при райметодкабінеті, є стартовим майданчиком для їхнього професійного зростання. «Новачкам» освітньої галузі охоче допомагають досвідчені колеги.

 Минулої п’ятниці відбулося перше заняття у Школі молодого педагога, де вони мали змогу висловити думки щодо професійної діяльності вчителя, поділитися першими враженнями про школу, своїх наставників. Від відділу освіти їм вручили вітальні листівки «Ласкаво просимо в учительську сім’ю!» та пам’ятки молодому вчителю. Заняття з елементами тренінгу провела для них практичний психолог Седлищенської ЗОШ Зоряна Гриневич, а заступник директора з навчально-виховної роботи цієї ж школи Любов Панасюк – методичні рекомендації, які допоможуть у повсякденній роботі. Було проведене й анкетування для початківців, аби вивчити їх інтереси, запити, в чому потребують допомоги – аби на наступних заняттях надати методичну допомогу з вирішення їхніх проблем.

Віра Деркач, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту РДА.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування