червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями з-за кордону повернувся керівник Залізницької школи Сергій Кутинець, відомий своїми новаторськими підходами до навчально-виховного процесу. Цього разу він побував у столиці Республіки Молдова - м. Кишинів.

 

А потрапив туди як учасник міжнародного семінару-тренінгу для 45 педагогів із України, Молдови, Німеччини, що відбувався за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН та посольства США в Україні. Організатором цього заходу виступила громадська культурно-просвітницька австрійська організація Centropa. Цікаво, що проводили семінари австрійські та німецькі експерти, які висвітлювали наступні питання: сучасні методики викладання історії Голокосту у ХХ ст.; використання інтерактивних технологій при викладанні навчальних предметів у школах; досвід викладання історії Голокосту в школах Німеччини, Польщі, Молдови та України. «Вражає рівень проведення таких зустрічей за участю Міністерства культури, освіти і науки, представників посольств Німеччини, Польщі, Ізраїлю. Приємно, що організатори взяли на себе всі витрати учасників семінару – проїзд, проживання у чотирьохзірковому готелі та харчування. І надзвичайно важливим є те, що після такого навчання є можливість провести презентації у своїх навчальних закладах, щоб поділитися набутими знаннями та досвідом із колегами», - зазначив Сергій Кутинець.

Варто зазначити, що впродовж жовтня-листопада Сергій Кутинець побував у Києві на двох сесіях програми Liberal Arts для педагогів, які організовувала Українська академія лідерства за підтримки Міносвіти і науки України. Серед учасників були представники влади, відомі науковці, громадські діячі, письменники та інші.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування