червня

23

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Як завжди, повниться редакційна пошта розповідями від освітян про події в загальноосвітніх закладах району та успіхи в тих чи інших конкурсах.

Наразі проблема енергозбереження стоїть гостро, як ніколи. І саме перехід на альтернативні джерела, наприклад, сонячні водонагрівачі – це спосіб економії і турбота про майбутні покоління. 

Мабуть, сьогодні тільки ледачий не обговорює змін в освіті. І вони, дійсно, відбуваються. Так, 8 серпня цього року під час педагогічної конференції міністр освіти і науки України Лілія Гриневич презентувала Концепцію «Нової української школи». У цьому документі викладено ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році.

Про активність та ініціативність педагога Оксани Домарацької наша районка вже писала неодноразово. Нагадаємо лишень, що нещодавно саме завдяки виграному гранту освітянська (не)конференція міні-«EdCamp Lutsk» відбувалася на теренах нашої області. І ось лідерські здібності, освіченість Оксани Леонідівни знову були гідно оцінені на міждержавному рівні – вона була відібрана до української делегації міжнародної програми «Open world» («Відкритий світ»).

10 травня на базі НВК смт Любешів відбувся II (зональний) етап конкурсу-гри «Інтелектуальний олімп».

Дванадцять найерудованіших і найкмітливіших претендентів змагалися за звання найрозумнішого. Роман Мась, Тарас Черевко, Артем Жиговець представляли НВК смт Любешів, Анна Зімич, Едуард Муравський, Тетяна Шмат – ЗОШ І-ІІ ст. с. В’язівне, Ірина Деміх, Софія Руднік, Дмитро Стась - ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любешівська Воля, Владислав Вершков, Дарина Клямар - ЗОШ І-ІІІ ст. с. Підкормілля, Марія Бущук - ЗОШ І-ІІ ст. с. Селісок.

Вчительська спільнота знаходиться постійно у пошуку нових шляхів самоудосконалення. І різноманітні конференції, семінари є тією платформою, де педагоги мають можливість зустрітися, обмінятися думками, знайти щось своє. Та все частіше під час таких заходів ми ловимо себе на думці, що нас важко чимось здивувати, що ось це вже десь було. Мимоволі починаєш трішки нудьгувати, адже ми всі розуміємо, що час не стоїть на місці і потрібно відходити від шаблонів, змінювати сам підхід до таких заходів.

31 березня на базі Луцького педагогічного коледжу вперше в історії Волині проходила (не)конференція для шкільних педагогів міні-EdCamp Lutsk за підтримки відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Така подія стала можливою завдяки перемозі грантової заявки вчительки початкових класів із Деревка Оксани Домарацької.

Проблемі використання інноваційних технологій у методичній роботі присвячувався семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи, проведений на початку березня у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березичі.

Вже стало доброю традицією організовувати на базі НВК смт Любешів зустріч найдосвідченіших освітян – ветеранів педагогічної ниви, працівників відділу освіти, райметодкабінету та молодих спеціалістів, які у нинішньому навчальному році розпочали свою педагогічну діяльність. Така зустріч відбулася і цьогоріч.

Нещодавно на базі Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.

Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатогранний і цікавий. Саме мови є неповторним засобом спілкування між народами різних країн. З метою розширення та поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного збагачення, з 9 по 16 лютого у НВК смт Любешів відбувався «Тиждень іноземних мов».

Події району

Календар новин

June 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...