лютого

19

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Із 15 січня 2019 р. 15.00 год. до 01 лютого 2019 р. триває реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації, повідомляє Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Магістральна (не)конференція mini-EdCamp Lutsk 2019 на тему: «Школа – територія свободи» відбудеться у Луцьку, у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, 21 лютого 2019 року. І це – завдяки нашій землячці – учительці з Деревка Оксані Домарацькій.

У Деревківському ліцеї учора відбувся благодійний ярмарок випічки, кошти від якого будуть перераховані для онкохворих наших краян – Полінки Пономарьової та Андрійка Нестерука.

Двадцятого листопада, у Всесвітній день дитини, у Києві ЮНІСЕФ (дитячий фонд ООН) ініціював написання Національного маніфесту проти насильства у щоденному житті кожної дитини. Участь у цьому заході взяли п’ятдесят дітей з усіх куточків нашої країни, в тому числі й учні Деревківського ліцею та студент Любешівського технічного коледжу ЛНТУ, на чолі із учителькою Оксаною Домарацькою.

Відома у нашій окрузі учителька-новаторка із Деревка Оксана Домарацька – знову в числі переможців. Так, цього разу завдяки їй у Луцьку відбудеться міні-«EdCamp» у Луцьку «Школа – територія свободи»

Сьогодні в актовому залі ОЗЗСО «Любешівський ліцей» відбулися педагогічні читання, присвячені 100-річчю Василя Сухомлинського.

В останні дні серпня педагогічна родина Любешівщини традиційно збирається на найбільшу освітянську нараду. Щоправда, цьогоріч їх було аж дві: гуртувалися окремо заклади, які знаходяться у власності ОТГ та які перебувають на балансі району.

Цього року першокласники почнуть навчатися за новим держстандартом освіти. На запровадження нового освітнього підходу держава виділила близько півтора мільярда гривень. У Міносвіти обіцяють, що зміняться як принципи викладання, так і оцінювання учнів. Однак багатьох батьків цікавить, чи зменшатьсяу новій школі їхні фінансові затрати? Це спробували з'ясувати фахівці Центру громадського моніторингу та контролю.

Учителька з Деревка Оксана Домарацька нині перебуває у столиці,на Серпневій Конференції "Нова українська школа - старт реформи, участь громад".

Традиційно щороку відбувається присудження Премії районної ради та районної державної адміністрації педагогічним працівникам. Цього року на розгляд членів відповідної комісії було представлено 9 кандидатур (премія може бути призначена максимально п’яти особам).

Час від часу колективи загальноосвітніх навчальних закладів поповнюються молодими спеціалістами. Ось і в цьому навчальному році в район прибуло 15 молодих педагогів, зустріч яких відбулася нещодавно на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Березна Воля.

Зелена феєрія».  Зокрема, цьогорічні випускники навчального закладу вирішили подарувати троянди рідній школі  на згадку про проведені роки в стінах альма-матер, засвідчивши таким чином вдячність та  шанобливе ставлення до своєї другої домівки. Завдяки співпраці з батьками  класного керівника цих учнів Олени  Штахун був закладений розарій біля школи.

Учитель початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ Оксана Попач визнана однією з переможниць освітнього проекту «На урок» у номінаціях «Літературне читання» та «Образотворче мистецтво». Загалом із Волині у цей почесний список потрапило четверо педагогів, і серед них – наша землячка.

Із 19 по 22 січня на запрошення Mattihias Linder та за підтримки ТзОВ «ЄВРОТЕХІННОВ – ЕТІ» ректор Луцького НТУ Петро Савчук і в.о. директора Любешівського технічного коледжу ЛНТУ Анатолій Хомич вивчали досвід роботи провідного німецького підприємства Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH.

Із першого вересня один із перших класів ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» навчається за програмою всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Сьогодні на базі «інтелектуального» класу відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду для вчителів, які мають звання, зініційоване відділом освіти, молоді та спорту РДА, районним методкабінетом та керівництвом НВК. До участі долучилися директор та голова ради ОНЗ.

«Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий» - саме під таким девізом проходив тиждень початкової школи у Бихівській школі.

Незабутні враження залишилися після відвідин батьківських зборів, які були проведені у Любешівському технічному коледжі Луцького НТУ 16 групи І курс за спеціальністю «кухар-кондитер».

13 грудня у Луцькому НТУ відбулася робоча зустріч ректора університету Петра Савчука з комерційним директором ТОВ «Євротехіннов-ЕТІ», що є офіційним дилером ZIEGLER Україна, Анатолієм Павлючиком.

Про давній звичай проведення вечорниць, зокрема напередодні Андрія, вчора в актовому залі ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» нагадали учні 10-А та 10-Б класів зі своїми класними керівниками Валентиною Позняк та Тамарою Демих, запросивши присутніх на дійство.

У концепції «Нова українська школа» зазначається, що одним з елементів формули нової школи є вмотивований і кваліфікований учитель. І це так. Адже саме такий педагог знає, як із учня, вмотивованого учня сформувати успішного випускника: особистість, інноватора, патріота. Тож творча зустріч педагогів, яка відбулася 29 листопада на базі навчальних закладів нашого району  - обласний семінар учителів зарубіжної літератури в рамках науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп», і була приурочена темі «Мотивація навчальної діяльності учнів як умова формування пізнавального інтересу та літературної компетентності на заняттях зарубіжної літератури».

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування