лютого

24

Субота

 

 

Тут може бути ваша реклама!

 

 

Тут може бути ваша реклама!!!

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Учитель початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ Оксана Попач визнана однією з переможниць освітнього проекту «На урок» у номінаціях «Літературне читання» та «Образотворче мистецтво». Загалом із Волині у цей почесний список потрапило четверо педагогів, і серед них – наша землячка.

Із 19 по 22 січня на запрошення Mattihias Linder та за підтримки ТзОВ «ЄВРОТЕХІННОВ – ЕТІ» ректор Луцького НТУ Петро Савчук і в.о. директора Любешівського технічного коледжу ЛНТУ Анатолій Хомич вивчали досвід роботи провідного німецького підприємства Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH.

Із першого вересня один із перших класів ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» навчається за програмою всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Сьогодні на базі «інтелектуального» класу відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду для вчителів, які мають звання, зініційоване відділом освіти, молоді та спорту РДА, районним методкабінетом та керівництвом НВК. До участі долучилися директор та голова ради ОНЗ.

«Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий» - саме під таким девізом проходив тиждень початкової школи у Бихівській школі.

Незабутні враження залишилися після відвідин батьківських зборів, які були проведені у Любешівському технічному коледжі Луцького НТУ 16 групи І курс за спеціальністю «кухар-кондитер».

13 грудня у Луцькому НТУ відбулася робоча зустріч ректора університету Петра Савчука з комерційним директором ТОВ «Євротехіннов-ЕТІ», що є офіційним дилером ZIEGLER Україна, Анатолієм Павлючиком.

Про давній звичай проведення вечорниць, зокрема напередодні Андрія, вчора в актовому залі ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» нагадали учні 10-А та 10-Б класів зі своїми класними керівниками Валентиною Позняк та Тамарою Демих, запросивши присутніх на дійство.

У концепції «Нова українська школа» зазначається, що одним з елементів формули нової школи є вмотивований і кваліфікований учитель. І це так. Адже саме такий педагог знає, як із учня, вмотивованого учня сформувати успішного випускника: особистість, інноватора, патріота. Тож творча зустріч педагогів, яка відбулася 29 листопада на базі навчальних закладів нашого району  - обласний семінар учителів зарубіжної літератури в рамках науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп», і була приурочена темі «Мотивація навчальної діяльності учнів як умова формування пізнавального інтересу та літературної компетентності на заняттях зарубіжної літератури».

Днями у ЗОШ І-ІІ ст. с. В’язівне відбувся захід «Допомога птахам взимку».

Цього навчального року учительську сім’ю району поповнило 15 молодих педагогів. Школа молодого педагога, що діє при райметодкабінеті, є стартовим майданчиком для їхнього професійного зростання. «Новачкам» освітньої галузі охоче допомагають досвідчені колеги.

Сьогодні в рамках обласного семінару вчителів зарубіжної літератури в актовому залі ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» відбулася літературна година, приурочена творчості Анни Ахматової.

Днями з-за кордону повернувся керівник Залізницької школи Сергій Кутинець, відомий своїми новаторськими підходами до навчально-виховного процесу. Цього разу він побував у столиці Республіки Молдова - м. Кишинів.

Цього навчального року до написання ХVІІ радіодиктанту долучилося 459 осіб, в той час як торік – 386.

Єдина країна

Це цікаво

No result...

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання