квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Лише днями стали відомі результати Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція» та Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», які організував Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Учні та вихованці закладів середньої та позашкільної освіти Любешівської селищної ради подали сім робіт, і в результаті чотири відзначені як найкращі на всеукраїнському рівні, повідомила Надія Крат, методист методкабінету управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради.

АкваТерраШоу 2019 – четверта міжнародна виставка, організована в Україні за сприяння групи компаній «Сузір’я». У рамках цього заходу проходить дитячий конкурс-виставка з аквадизайну, де Іван Ковальчук із Залізницького ліцею на фінальному етапі в Києві представляв Волинь.

Семеро педагогів нашого району отримали нагороди за участь в обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

П’ятеро учнів Любешівщини разом зі своїми наставниками взяли участь у гала-концерті у Чернівецькій обласній філармонії , де відбулося нагородження переможців всеукраїнського конкурсу "Змагаймось за нове життя", присвяченого дню народження Лесі Українки.

Учора, 21 березня, у Палаці учнівської молоді міста Ковель відбувся перший зональний етап обласного XXV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, участь в якому взяла і команда «Екстрім» з Любешівського району – вихованці Деревківського ліцею.

Сьогодні вихованці Любешівського шкільного лісництва презентували свою наукову роботу на лісівничо-молодіжній конференції з нагоди Міжнародного дня лісу, поінформувала керівник юних природолюбів Людмила Шептур.

Повернення птахів – це хороша подія, як і прихід самої весни, переконана учитель Любешівського ліцею, керівник шкільного лісництва Людмила Шептур. Тож саме час подбати проте, аби пернатим було де оселитися.

Днями керівник Залізницького ліцею імені Івана Пасевича повернувся із інтеграційної поїздки до Швеції, котра була організована за сприяння Волинської торгово-промислової палати. Своїми враженнями про саму поїздку, зокрема про освіту цієї країни, він поділився на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась регіональна (не)конференція «mini-EdCampLutsk 2019». І сталася ця подія на території Волинської області саме завдяки учительці із с. Деревок Оксані Домарацькій.

Із 15 січня 2019 р. 15.00 год. до 01 лютого 2019 р. триває реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації, повідомляє Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Магістральна (не)конференція mini-EdCamp Lutsk 2019 на тему: «Школа – територія свободи» відбудеться у Луцьку, у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, 21 лютого 2019 року. І це – завдяки нашій землячці – учительці з Деревка Оксані Домарацькій.

У Деревківському ліцеї учора відбувся благодійний ярмарок випічки, кошти від якого будуть перераховані для онкохворих наших краян – Полінки Пономарьової та Андрійка Нестерука.

Двадцятого листопада, у Всесвітній день дитини, у Києві ЮНІСЕФ (дитячий фонд ООН) ініціював написання Національного маніфесту проти насильства у щоденному житті кожної дитини. Участь у цьому заході взяли п’ятдесят дітей з усіх куточків нашої країни, в тому числі й учні Деревківського ліцею та студент Любешівського технічного коледжу ЛНТУ, на чолі із учителькою Оксаною Домарацькою.

Відома у нашій окрузі учителька-новаторка із Деревка Оксана Домарацька – знову в числі переможців. Так, цього разу завдяки їй у Луцьку відбудеться міні-«EdCamp» у Луцьку «Школа – територія свободи»

Сьогодні в актовому залі ОЗЗСО «Любешівський ліцей» відбулися педагогічні читання, присвячені 100-річчю Василя Сухомлинського.

В останні дні серпня педагогічна родина Любешівщини традиційно збирається на найбільшу освітянську нараду. Щоправда, цьогоріч їх було аж дві: гуртувалися окремо заклади, які знаходяться у власності ОТГ та які перебувають на балансі району.

Цього року першокласники почнуть навчатися за новим держстандартом освіти. На запровадження нового освітнього підходу держава виділила близько півтора мільярда гривень. У Міносвіти обіцяють, що зміняться як принципи викладання, так і оцінювання учнів. Однак багатьох батьків цікавить, чи зменшатьсяу новій школі їхні фінансові затрати? Це спробували з'ясувати фахівці Центру громадського моніторингу та контролю.

Учителька з Деревка Оксана Домарацька нині перебуває у столиці,на Серпневій Конференції "Нова українська школа - старт реформи, участь громад".

Традиційно щороку відбувається присудження Премії районної ради та районної державної адміністрації педагогічним працівникам. Цього року на розгляд членів відповідної комісії було представлено 9 кандидатур (премія може бути призначена максимально п’яти особам).

Час від часу колективи загальноосвітніх навчальних закладів поповнюються молодими спеціалістами. Ось і в цьому навчальному році в район прибуло 15 молодих педагогів, зустріч яких відбулася нещодавно на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Березна Воля.

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування