червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Хворі на ниркову недостатність у Любешівському районі у відчаї, адже їм доводиться доїжджати до Каменя-Каширського чи Маневич, аби отримати необхідну процедуру. Тож із цією проблемою жителі селища звернулися до народного депутата Ірини Констанкевич, йдеться на сайті нардепа.

 «Нещодавно подібне відділення відкрили у Маневицькій лікарні, й туди їздять любешівці. Але від автостанції до медзакладу – 1,5 км. І хворим із Любешівщини, частина з яких є інвалідами 1 групи, справитися з такою відстанню доволі важко. А робити це потрібно по декілька разів на тиждень», – розповідає Ірина Констанкевич.

Нардеп зробила відповідне звернення до голови Любешівської районної адміністрації з проханням облаштувати кабінет гемодіалізу для хворих на ниркову недостатність любешівців, адже переконана, що для людей разом можна облаштувати це відділення..

На жаль, статистика свідчить, що без вчасного гемодіалізу людина помре протягом кількох тижнів чи навіть днів. При цьому лише один з чотирьох українських пацієнтів із хронічною хворобою нирок V стадії, котрим потрібен гемодіаліз, його отримує.

До слова, держава не може допомогти всім хворим на гостру хворобу нирок. Це визнали у Міністерстві охорони здоров’я України. Наразі близько 3,5 тисяч хворих лікуються методом гемодіалізу (очищення крові при гострій і хронічній нирковій недостатності), і це лише 15-20% від усіх пацієнтів, які потребують такого лікування. І щороку їхня кількість зростає на 5 тисяч осіб.

Через ниркову недостатність хворі змушені тричі на тиждень отримувати послуги з гемодіалізу. Лише це може допомогти їм вижити. При цьому частині з них доводиться щоразу долати довгий шлях до найближчого гемодіалізного відділення. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування