червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

На деревківських полях тягнуться до сонця нові сорти різних культур, а для їх обробітку останнього весняного дня організація отримала новенький тракторець.

 

Коли у квітні в нашому районі з робочим візитом побував директор Українського інституту експертизи сортів рослин Сергій Мельник, він розповів  журналісту «Нового життя» про те, як планується своєрідне відродження Любешівської сортодослідної станції, яка віднедавна стала структурним підрозділом Інституту. І, як виявилося, домовленості, озвучені тоді, стають реальністю. Це днями підтвердив директор Волинського обласного державного центру експертизи рослин Володимир Харчук, котрий оглянув дослідні поля у Деревку. Так, 31 травня сортодослідна станція отримала новий потужний трактор МТЗ-892.  «Крім того, уже переоформили належним чином 76 гектарів землі, подали відповідну декларацію у податкову інспекцію. Інститут забезпечив сортостанцію усім необхідним посадковим і насіннєвим матеріалом, мінеральними добривами паливо-мастильними матеріалами для проведення весняно-польових робіт», - розповів Володимир Костянтинович.

А ще таке відродження оазису аграрної науки на Любешівщині дало додаткові робочі місця. Адже, за словами керівника сорстостанції Миколи Мандзика, уже офіційно працевлаштовано сім осіб. Крім того, чисельність штату планують поступово збільшувати: як підсобних працівників, так і спеціалістів-агрономів. Для цього готові відшуковувати нові кадри, допомагати із здобуттям відповідної освіти.

«У нас випробовуються сорти, котрі особливо придатні для вирощування саме на наших територіях. Наприклад, восени будуть включені до сортовипробування озиме тритікале та озиме жито, тобто ті сорти, які треба для людей. А тому співпрацюватимемо із місцевою владою, аби жителі району знали про їх наявність, навідувалися до нас, забезпечували себе насіннєвим матеріалом, який даватиме хороші врожаї на їхніх полях», - підсумовував плани діяльності сортостанції Микола Степанович.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування