червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Валентина Борисюк днями святкує своєрідний ювілей - два десятки літ, як очолює Любешівську дитячо-юнацьку спортивну школу. Торік Президентом України їй почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». У квітні вона була керівником делегації збірної команди України в Греції, де відбувався чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби. Водночас Валентина Борисюк - учитель фізичного виховання в Залаззівській школі. А починала як тренер-викладач ДЮСШ, її вихованці займали призові місця з ковзанярства на рівні України.

Як підсумки за ці 20 років Валентина Іванівна називає: участь вихованки ДЮСШ в Олімпійських іграх у Сіднеї – 2000 рік, 7 місце; участь та призові місця в чемпіонатах світу та Європи; у Всесвітній універсіаді в Пальма-де-Майорка в Іспанії – 2003 р., 3 місце; у Дитячих Олімпійських іграх в Буенос-Айресі - 2018 р., 7 місце. А ще  четвертий рік Любешівська ДЮСШ є найкращою в Україні по досягненнях із легкої атлетики: перші загальнокомандні місця, високі індивідуальні результати наших легкоатлетів на середній дистанції з бігу (від 800 до 3000 м), бігу з перешкодами та зі спортивної ходьби. Крім того, в збірній команді України з легкої атлетики 12 спортсменів – вихованці Любешівської ДЮСШ, які мають можливість брати участь у змаганнях за кордоном та бувати там на навчально-тренувальних зборах (Польща, Туреччина). На сьогодні шестеро вихованців спортшколи отримують зарплату від облдержадміністрації як спортсмени-інструктори, ще двоє мають стипендію від Любешівської ОТГ. З особистих досягнень найбільше до душі Валентині Борисюк - звання заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, котре отримала торік, а також Почесна грамота від Голови Верховної Ради України. А ще пишається, що й син має нагороду від Кабінету міністрів України. Адже Олександр - майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер командного чемпіонату Європи та багаторазовий чемпіон України. Донька Олена – кандидат у майстри спорту України, багаторазова чемпіонка України з бігу на 1500 та 3000 м. На запитання, чи лише заняття спортом допомагають завжди бути у формі, Валентина Борисюк стверджує: «Люблю свою роботу. Можна заробляти великі гроші, працюючи за кордоном. Проте мені важливий стан душі. Вчу дітей тому, що вмію, – і щаслива, бо маємо багато дітей, які охоче займаються легкою атлетикою і досягають вагомих результатів».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування