травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні до шкільного лісництва ЗЗСО «В`язівненська гімназія», яке діє від ВОЕНЦу завітав лісничий ДП СЛАП «Любешівагроліс» Ю. Й. Динь, щоб провести з юними природолюбами «лісовий урок». Тема урок - «Коли ліс засмучений, а коли ліс дякує…».

 

Керівник шкільного лісництва Наталія Петрик перед початком уроку показала відеоролик на згадану тематику і зазначила, що у весняно-літній період пікніків необхідно активізувати пропагандистську роботу з молоддю, щоб вони знали на скільки небезпечним для природи є кожен викинутий папірець чи залишене багаття.

Такі зустрічі корисні не тільки знаннями, які діти отримують, а й емоціями. Адже, можливо, від вражень, отриманих після перегляду відеофільму, який демонструвався з екрану, діти подумки перенесуться у ті жахливі реалії і у них виникне бажання щось змінити, дати поштовх для змін  і бути природі  справжнім другом.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування