травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Нині рясніє інтернет світлинами з Дня матері. Люблячі діти викладають фото своїх усміхнених мамусь із букетами квітів. Але й заклади соціальної сфери Любешівщини організовували урочистості з цієї нагоди.

 

Так, учора в Будинку культури с. Бихів організували чудовий концерт, приурочений Дню матері. Найперше винуватиць свята привітав в. о. старости Сергій Андрусик. А музичними номерами потішили місцевих берегинь учні ліцею та аматори сцени, повідомила завідувач Будинку культури Ірина Волошан.

До Дня матері відбулися святкові заходи по всіх сільських закладах культури Любешівської райдержадміністрації, організовані спільно з навчальними закладами,. Про це поінформував начальник відділу культури РДА Василь Бурдак.

Фото з архіву Бихівського старостинського округу.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування