травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Про те, що всі суб’єкти господарювання зобов’яжуть платити та зовнішню рекламу,  стверджує Любешівський селищний голова Олег Кух. І робота в цьому напрямку вже ведеться. Зокрема, приватники звертаються по надання відповідного дозволу на розміщення зовнішньої реклами і відтак зобов’язуються сплачувати за неї.

 

Наразі працівники управління капітального будівництва, ЖКГ і комунальної власності селищної ради письмово попереджують тих, хто встановив рекламу без погодження влади: або платять, або прибирають її. Інакше вона буде демонтована, та ще й власників змусять відшкодувати витрати на ці роботи. Як пояснили в згаданому управлінні, у своїх діях керуються Законом України «Про рекламу», Постановою Кабміну від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження типових правил про розміщення зовнішньої реклами» та рішенням сесії селищної ради від 22.03.2013 р. №24/36 (зі змінами) про «Правила розміщення зовнішньої реклами та території селищної ради». Водночас наголошують: не за дозвіл платити треба, а за площу, яку займає бігборд чи ін. реклама. Також зазначають: відповідно до ст. 27 ЗУ «Про рекламу», за невиконання вимог на власника може бути накладений штраф у розмірі до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. По Любешову встановлено близько 30 елементів зовнішньої реклами, на сьогодні половина власників уже отримали попереджувальні листи, і дехто з них уже звернувся по дозвіл до селищної ради, а хтось просто прибрав рекламу.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування