травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Учора, 11 березня,  до Луцька з робочим візитом приїжджала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Під час зустрічі із освітянами помічник народного депутата Ірини Констанкевич Сергій Неймарк озвучив проблемне питання зруйнованої стіни коледжу у Любешові.

 

Захід відбувався у приміщенні Східноєвропейського національного університету. Участь у зустрічі взяли і помічники народного депутата Ірини Констанкевич, зокрема Сергій Неймарк, йдеться на офіційному сайті Ірини Костанкевич.

Протягом зустрічі від волинських освітян на адресу міністра освіти лунало багато запитань та пропозицій. Зокрема, помічник народного депутата  Ірини Констанкевич Сергій Неймарк звернувся до Лілії Гриневич з проханням врешті розпочати проведення аварійно-відновлюваних робіт навчально-адміністративного корпусу Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.

Неодноразово із депутатськими запитами із цим питанням на адресу міністра зверталася і народний депутат Ірини Констанкевич.

У свою чергу, Лілія Гриневич пообіцяла віднайти кошти у державному бюджеті України для того, аби була можливість проводити роботи з ліквідації обваленої стіни, укріплення існуючої конструкції та у подальшому відновлення навчально-адміністративного корпусу.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року на Волині обвалилося чотири поверхи стіни Любешівського технічного коледжу.В даному закладі навчається понад 700 учнів та студентів та працює близько 160 викладачів. Коледж має достатню матеріально-технічну базу, виробничі майстерні, гуртожиток, спортивні споруди, заклад харчування, що забезпечує належний навчально-виховний процес та практичну підготовку висококваліфікованих кадрів.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування