травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

 Уже стало доброю традицією у Любешівському технічному коледжі ЛНТУ проводити тижні спеціальностей, циклових методичних комісій. От і цього року  тиждень будівельних дисциплін відбувалася по-особливому.

 Кваліфіковані кадри й талановиті фахівці завжди були потрібні в усіх сферах суспільного життя. Сьогодні ця потреба висока, як ніколи. Тому для викладачів і майстрів в\н циклової методичної комісії будівельних дисциплін одним із головних завдань є пошук прогресивних підходів до роботи з молоддю, застосування розвиваючого навчання, впровадження інтерактивних форм і методів. У рамках проведення тижня будівельних дисциплін були заплановані конференції, відкриті уроки, уроки-подорожі й показові заняття з навчальних дисциплін: «Економіка будівництва» (викладач Валентина Оласюк), «Експлуатація будівель», «Технології» (викладач Тетяна Герасимик-Чернова), «Архітектурні деталі та обладнання інтер'єру» (викладач Світлана Данилік), «БЖД» (викладач Василь Масюк). Цікавими  і  змістовними були проведені  майстер-клас з «Декоративного опорядження поверхонь» (майстри Ольга Гладь, Світлана Арендарчук) та відкритий урок в\н з опорядження швів ГКЛ (майстри Світлана Кух та Богдан Кух). У  І етапі конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» перемогу здобули учні 10 та 31 груп Тарас Демидюк і Олексій Харлінський. А підсумком  було проведення наукової конференції «Формування професійної компетентності фахівців за новітніми технологіями».

Всі заходи, проведені в рамках тижня будівельних дисциплін, сприяли підвищенню мотивації студентів і учнів до навчання, поглибленню знань із фаху, розкриттю творчих можливостей вихованців. Така форма роботи вкотре підтвердила, що тільки наполеглива спільна праця дає вагомі результати в опануванні обраної професії.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування