квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У цьому переконалися поважні гості – начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Кусик та його перший заступник Сергій Філюк, котрі сьогодні з робочим візитом завітали до Любешівської державної нотаріальної контори.

 

Голова причину візиту – зміна адреси розташування нотаріальної контори. Як ми повідомляли дещо раніше, державний нотаріус тепер веде прийом громадян у приміщенні райспоживспілки, де є всі комфортні умови для роботи.

Також у зустрічі участь взяли голова районної ради Петро Нагорний, секретар Любешівської селищної ради Володимир Сергійчук та керівник апарату РДА Тамара Ковальчук.  

Окрім слів подяки за співпрацю та створення хороших робочих умов мова йшла і про найбільшу проблему – черги. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування