березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

За це проголосували депутати Любешівської селищної ради на засіданні сесії, яке відбулося сьогодні.

Зокрема, відповідно до рішення, надано дозвіл Любешівській селищній раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури - КВЦПЗ В 02.10, орієнтовною площею 1,0219 га, яка розташована в смт Любешів у районі вулиць Свободи 58-Пушкіна 27, із передбаченою I та II чергами забудови земельної ділянки  (згідно з детальним планом території). Як зазначив головний земельник ОТГ Микола Колядюк, місяць тривало громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової групи в районі вулиць Свободи 58-Пушкіна 27 у смт Любешів Волинської області», якою передбачено будівництво житлової групи із п’яти чотириповерхових і двох п’ятиповерхових будинків, у тому числі одного із вбудовано-прибудинковими офісними приміщеннями та закладами торгівлі і побуту, а також трансформаторної підстанції. Упродовж цього часу жодних скарг чи зауважень не надійшло. Однак, як озвучив на сесії очільник громади Олег Кух, наразі серед іншого на цій території є самовільно збудовані об’єкти.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування