березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Зима прийшла несподівано… у середині грудня. Так жартують жителі району у соціальних мережах, коли обговорюють стан доріг, зокрема, їх очищення від снігу. Дискусія довкола цього питання відбувається досить активна та гостра. Була вона і на сесії районної ради, котра відбулася сьогодні.

За пропозицією депутата Юрія Черевка, яку він озвучив на засіданні постійних комісій, на сесію запросили керівників районних дорожніх служб. Щоправда, прийшов лише Вадим Черевко, начальник Любешівського ДРП філії «Маневицька ДЕД». Найбільше депутатів цікавила розчистка доріг Р-14 та Т-03-08 (Любешів-Ковель ч/з Велику Глушу). Так як, за словами того ж Юрія Черевка, очищення доріг від снігу на території нашого району кардинально відрізняється від наших сусідів. І цю різницю можна реально побачити на дорозі до Луцька, Р-14. У свою чергу, головний дорожник пояснював таку ситуацію відсутністю коштів навіть на придбання пального. А голова райдержадміністрації Сергій Фесик зауважив, що техніка, яка є у наших дорожніх служб, застаріла та суттєво відрізняється від тієї, яка є, скажімо, у Маневичах. Тож депутати висловили пропозицію фінансувати роботу дорожньої служби з цього району, а не нашу. Головне – аби роботи виконувалися якісно. Натомість Любешівський селищний голова Олег Кух на сесії райради зауважив, що техніка ОТГ теж готова виконувати такі роботи, за умови оплати їх районною владою. І це при тому, що, як засвідчують численні коментарі дописувачів у мережі Фейсбук, на самій території об’єднаної громади не все так гладко із очищенням доріг від снігу.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування