квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

В останній день осені минув скорботний рік, як відлетіла у вічність душа історика, краєзнавця, великого патріота свого краю Миколи Терещука. Цього дня у стінах навчального закладу, де він пропрацював усе своє життя, зібралися рідні, колеги, знайомі, учні Миколи Івановича, аби вклонитися його світлій пам’яті та подякувати за книгу «Деревок з діда-прадіда», яка побачила світ уже після смерті автора.

 

Щирі слова про Миколу Терещука – Учителя та Деревчанина з великої літери мовили ведучі тематичного вечора пам’яті - Алла Терещук та Людмила Плюсик. Вони провели незриму паралель між кожним розділом книги та  життєвою й творчою біографією Миколи Івановича. Усі присутні змогли на відеопроекторі побачити й самого Учителя: коли він розповідав про трагедію, котра трапилася у Деревку 2 серпня 1943 року, та виступав на святкуванні 470-річчі села. Згадали про свого товариша, колегу, односельчанина, педагога ті, хто його добре знав та хто долучився до творення книги. А це – учитель Деревківського ліцею, товариш Миколи Терещука Іван Поліковський, колишній директор Деревківської школи Віктор Диковицький, настоятель Свято-Покровського храму о. Леонід Дейнека, нинішній керівник місцевого ліцею Андрій Юрко, редактор Любешівської районної газети «Нове життя» Наталія Муха.

На завершення заходу, не стримуючи сліз, котрі втікали із очей, до присутніх звернулася дружина Миколи Терещука Ганна Михайлівна. Вона щиро подякувала усім за пам'ять, за допомогу у виданні книги. А особливо – шеф-редактору газети «Вісник + К» Євгену Хотимчуку та всій його команді за найцінніший подарунок в останній день народження Миколи Івановича – сигнальний примірник книги «Деревок з діда-прадіда», яку автор ще встиг потримати у руках (день народження був 20 листопада, а учителя не стало 30), а також за сприяння і величезну допомогу у виданні всього тиражу книги.

…А у той час на усіх присутніх у залі зі світлини дивився усміхнений Микола Терещук у солом’яному брилі. І від споглядання на це фото, вселялася віра у серце, що він – поряд. Він разом зі своїми односельчанами радіє, що відтепер Деревок має свій власний літопис.

Завершальним акордом тематичного заходу став похід до місця останнього спочинку Миколи Терещука.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування