квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У зв'язку з ескалацією конфлікту в Азовському морі, а саме через те, що Росія обстріляла та затримала українські військові кораблі, Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію воєнного комітету щодо запровадження воєнного стану. Сьогодні це питання має розглянути Верховна Рада, - йдеться на сайті 24 каналу.

 

Про це він заявив під час засідання РНБО. 

«Я як президент, як верховний головнокомандувач Збройних Сил, відповідно до Конституції ухвалюю рішення підтримати пропозицію воєнного комітету винести на засідання РНБО відповідне рішення та звернутися з ним до Верховної Ради України. Також я звертаюся до народних депутатів 26 листопада прибути на надзвичайне засідання Верховної Ради для того, щоб ми провели закритому режимі  обговорення проекту рішення та відповідального прийняття необхідного рішення для забезпечення оборони держави,» – наголосив гарант. 

Додамо, що під час засідпання секретар РНБО Олександр Турчинов запропонувала президенту запровадити воєнний стан в Україні терміном на 60 діб. 

Порошенко додав, що після агресії Росії в Азові, яка сталася 25 листопада, Україна не виключає інших операцій, зокрема наземних, проти суверенітету та територіальної цілісності України.

За його словами, під час воєнного стану Україна не збирається здійснювати жодні наступальні дії.

"Україна ні з ким не планує воювати. Воєнний стан запроваджується виключно для оборони. Воєнний стан не означає нашої відмови від політико-дипломатичного шляху звільнення українських територій. Україна буде й надалі дотримуватися мінських домовленостей. Водночас запровадження воєнного стану не буде передбачати обмеження конституційних прав і свобод громадян", – підкреслив український лідер. 

Також Порошенко зауважив, що після оголошення воєнного стану буде проведено роботу з резервом військовослужбовців першої черги та такий крок не передбачає негайну мобілізацію. 

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування