квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У цьому переконував мешканців багатоквартирних будинків експерт у Волинській області з питань створення та функціонування ОСББ, ефективного управління багатоквартирним будинком, представник міжнародної фінансової корпорації IFC Світового банку Петро Лавринюк.

Керівництво Любешівської селищної ради вже вдруге запросило його цього вівторка, аби під час зустрічі у залі засідань адмінбудинку він провів роз’яснювальну бесіду жителям містечка. Хто є власником та співвласником будинку, хто відповідає за будинок, яким чином вирішуються проблеми з ремонтом чи утепленням будинку, хто ці роботи фінансує – ці та інші питання пояснював Петро Петрович. У вересні жителі одного з будинків по вул. Свободи створили перше в Любешові ОСББ. Тож голова правління цього об’єднання Віктор Бурдак розповів, як провели збори мешканців і досить швидко вирішили таки об’єднатися. Найперше ОСББ відремонтує дах, у перспективі – комплексне утеплення стін усього будинку. І не тільки за власні кошти це робитимуть. Уже цього року 80 тис. грн. має надійти з обласного бюджету. Селищна рада теж готова підтримувати ОСББ. За словами Петра Лавринюка, в Україні діє Фонд енергоефективності, який реалізовуватиме державну програму щодо здійснення заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження, зокрема і в житловому секторі. Фонд компенсовуватиме  від 40 до 50 відсотків вартості робіт та матеріалів на ці роботи для ОСББ. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування