квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

За це сьогодні проголосували члени постійних комісій Любешівської селищної ради. Зокрема, йшлося про Любешівські заклади дошкільної освіти №2 «Ясла-садок «Дзвіночок» та № 3 «Ясла-садок «Сонечко», заклади загальної середньої освіти - «Бихівський ліцей», «Бірківський ліцей», «Ветлівський ліцей», «Залаззівський ліцей», «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича», опорний заклад загальної середньої освіти «Любешівський ліцей» Любешівської селищної ради.

Депутати проголосували за те, аби перевести вищеназвані заклади на умови самостійного ведення господарської діяльності, бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Тобто відтепер вони матимуть свої бухгалтерії, кошти, відповідно, є самостійно визначатимуть, на що їх спрямовувати.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування