лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Волинські об’єднані територіальні громади на розвиток інфраструктури цьогоріч отримають понад 183 мільйони гривень. І найбільше серед них – Любешівська, для якої ця сума становить аж 12 мільйонів 603 тисячі.

«Одна половина цих коштів буде спрямована на придбання комунальної техніки, а інша – на ремонт доріг і реконструкцію вуличного освітлення», - повідомив під час нещодавнього засідання сесії селищної ради її очільник Олег Кух. Зокрема, за його словами, планують планують придбати грейдер, сміттєвоз та трактор із спецобладнанням. Окрім того, Олег Іванович зауважив, що всі комунальні дороги будуть прогрейдеровані, де потрібно - з підсипкою. Такі роботи уже почалися, але були призупинені через несправність техніки у дорожніх службах. Передбачені кошти і на ремонт доріг із асфальтним покриттям. Наразі ж лишень очікують приїзду підрядних організацій, проектантів і розпочинатимуть  роботи.

Наталія Муха.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування