червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Напередодні Нового року, 28 грудня, президент Петро Порошенко підписав закон, який дав старт медичній реформі. А наступного дня уряд ухвалив низку постанов та інших базових документів, які дозволяють розпочати відповідні зміни. Сам закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» вступив у дію 1 лютого та впроваджуватиметься поетапно. Зокрема, перший етап реформування охоплює зміни первинної ланки медицини.

Укладання декларацій про надання первинної медичної допомоги з сімейними лікарями стартує першого квітня. Передбачається, що декларацію підписуватимуть безстроково. Пацієнт, однак, зможе в будь-який час укласти угоду з іншим лікарем. Для цього не потрібно буде розривати наявну декларацію, адже укладання нової угоди через електронну систему автоматично ліквідовує попередню. У липні – етап фінансування первинної ланки з коштів Національної служби здоров’я. У 2020 році – перехід вторинної та третинної ланок медицини на нову форму фінансування.

Наразі основним завданням органів місцевого самоврядування є перетворення комунальних медичних закладів на комунальні некомерційні підприємства.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування