травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

1 грудня 1991 року, одночасно з виборами першого президента держави, відбувся Всеукраїнський референдум. У той день мільйони співвітчизників підтримали Акт проголошення незалежності України. Таке рішення українського народу поставило остаточну крапку в існуванні УРСР.

 

До цього світова спільнота не визнавала нашу країну окремо від Радянського Союзу. Одностайна відповідь українців втілила у життя мрію багатьох поколінь – вперше за сотні років держава Україна отримала право на життя, право самостійно обирати подальший вектор розвитку.

Нагадаємо: під час Всеукраїнського референдуму у голосуванні взяли участь 31 млн. 891,7 тис. громадян, тобто 84,2% від загальної кількості включених до списків. Із них на запитання бюлетеня відповіли «Так, підтверджую» 28 млн. 804,1 тис. громадян, або 90,3%. Попри те, що рекордну підтримку «Акт проголошення незалежності» отримав у традиційно проукраїнських західних регіонах – Івано-Франківська і Тернопільська області – більше 98%, Донбас також сказав незалежності України «так» – понад 83% в Донецькій та Луганській областях.Це вкотре засвідчує, що Донбас – Україна, що там живуть українці, що наша держава є неподільною, як би ворог не намагався нас роз’єднати.

Ми загартувалася у вогні Майдану, під палючим сонцем та лютими морозами зони АТО, де нині її кращі сини та дочки стримують натиск агресора. Ми довели світу, що Україна – вільна, незалежна, самостійна країна. І перший крок до цього було зроблено 1 грудня 1991 року.

 

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування