березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Голова райдержадміністрації Олег Кух та його перший заступник Сергій Фесик, перебуваючи днями у робочій поїздці в селі Цир, перевірили хід будівництва санітарних кімнат у місцевій школі. Реалізацію цього проекту районна влада розпочала у жовтні. А вартість його становить майже півмільйона! 
Загалом кошторис складає 458 тис. грн., з них 220 тис. грн. – з обласного бюджету, 238 тис. грн. – з районного.  
Однак не лише в Цирі, а й ще по трьох інших сільських школах району планувалося обладнати внутрішні санвузли: у Лобненській, Підкормільській та Седлищенській. Як зазначив начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Василь Кух, до кінця 2017 бюджетного року будуть завершені роботи з добудови внутрішніх санітарних кімнат лише у двох школах - Седлищенській (це передбачено в проекті добудови спортзалу) та згаданій Цирській. У зв’язку з тим, що коштами районного бюджету неможливо долучитися до співфінансування з реалізації такого типу проектів у ЗОШ сіл Підкормілля та Лобна, то роботи з добудови в них санітарних кімнат цьогоріч не проводитимуться. Свого часу на сторінках газети озвучувалася вартість робіт для добудови санвузлів у цих школах: у двох останніх вона становить відповідно 421525 та 187955 грн. Загальна кошторисна вартість спортивної споруди плюс санвузли в Седлищі – 5019000 грн. Прокоментував Василь Ілліч також, звідки «беруться» ті чи інші суми. Зокрема, що відділ освіти є лише замовником проектно-кошторисної документації, яку розробляють відповідні ліцензовані проектні організації (інститути). При розрахунку кошторисної вартості робіт враховуються всі затрати, пов’язані з проектуванням, експертизою та будівництвом об’єктів, у тому числі закладається туди сума для сплати податків. Окрім того, проектно-кошторисна документація обов’язково проходить комплексну експертизу. 
Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування