березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У вівторок в актовому залі районної ради відбулася зустріч народного депутата України Ірини Констанкевич та радника голови Волинської обласної ради В’ячеслава Рубльова із владою і громадськістю Любешівщини. 

 

Найголовнішою метою цієї події, як зауважила сама Ірина Мирославівна, став аналіз проблемних питань та необхідність намітити завдання на перспективу, особливо враховуючи процес створення об’єднаної територіальної громади. Найперше, на чому зосередила увагу представниця Верховної Ради України, - низький ступінь освоєння коштів субвенції на соціально-економічний розвиток по Любешівському району. Зокрема, згідно із довідкою, яку надала райдержадміністрація народному депутату, станом на 10 жовтня показник освоєння цих коштів становить усього 10%. Це, як зауважила Ірина Констанкевич, її дуже хвилює, адже за понад трьома мільйонами гривень, що виділені цією субвенцію на Любешівський район, стоять значні проблеми людей. 
У свою чергу, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Фесик із-за трибуни повідомив зовсім інші показники – станом на 24 жовтня 2017 року, котрі суттєво відрізняються від озвучених Іриною Мирославівною. Так, Сергій Іванович «пройшовся» по кожному об’єкту, куди спрямовані кошти з держбюджету, й охарактеризував, на якій стадії виконання роботи. У підсумку виявилося, що більшість уже чи завершені, чи підходять до фінішної прямої. На жаль, проблематичними поки що залишаються об’єкти по Любешівській Волі та Щитиню. Але це – питання до місцевих сільських голів. «Сміливо заявляю: всі кошти будуть освоєні», - запевнив представник виконавчої гілки влади Любешівщини. 
Окрім цього важливого питання, також розглянули й інші. Наприклад, Ірина Констанкевич звернула увагу на тому, що зі створенням ОТГ відбудуться значні зміни і в питанні фінансування різних галузей. Також, за її словами, необхідно вивчити всі шляхи, щоб зберегти Любешівську лікарню із максимально можливим спектром послуг. На часі – подальша доля Любешівського технічного коледжу, в тому числі й щодо ліквідації наслідків аварійної ситуації, котра там сталася декілька місяців тому. 
Перед присутніми виступив і радник голови Волинської обласної ради В’ячеслав Рубльов, котрий закликав спільно визначати завдання на наступний рік, аби їх вдавалося реалізувати. А також зауважив, що першочергово беруться до уваги проекти, на які є співфінансування з  місцевих бюджетів. 
Голова районної ради Петро Нагорний закликав присутніх озвучити важливі проблеми, над вирішенням яких доцільно працювати у 2018 році. Судченський сільський голова Олена Бас звернулася з проханням до гостей посприяти у фінансуванні відрізку дороги протяжністю 400 м у с. Судче. А Люб’язівський сільський голова Борис Шубич попрохав сприяння у внесенні змін до Перспективного плану Волинської області, зокрема, щодо включення туди ОТГ, яку хочуть створити спільно Люб’язівська та Дольська сільські ради. Представник із Любешівської Волі порушив проблему оренди землі на території їхньої сільради. 
А голова райради Петро Нагорний, підсумовуючи усе, поінформував народного депутата та радника голови облради про ключові об’єкти, які планує районна влада реалізувати у 2018 році: добудова школи у с. Гірки, ремонт дороги до с. Деревок, реставрація   пам’яток історії, зокрема, в’їзних воріт. Відповідно, попросив сприяння у реалізації цих нелегких завдань. Адже будь-які проблеми вирішуються легше лишень тоді, коли за них взятися спільно.
Наталія Муха. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування