червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Мине тиждень-другий - і розпочнеться опалювальний сезон. Чи готові до цього установи, організації нашого краю? Про це журналісти «Нового життя» дізнавалися у їхніх керівників. 

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Василь Кух повідомив, що до роботи підготовлені всі котельні загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району. Лише у двох об’єктах ще не закінчені роботи, які планують завершити до 15 жовтня. А саме - заміна другого, додаткового, котла у Любешівськоволянській школі та заміна ребер котла у ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ.
- У період підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового періоду у школах району були проведені наступні роботи: капітальний ремонт системи опалення ЗОШ І-ІІ ст. с. Цир, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Люб’язь та Судче, капітальний ремонт систем холодного водопостачання НВК с. Залізниця; поточний ремонт систем опалення по ЗОШ І-ІІ ст. с. Угриничі, В’язівне, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Глуша та Бихів; проведена перезарядка вогнегасників у кількості 69 штук; проводиться робота з перепідготовки кочегарів та операторів котелень, - поінформував Василь Ілліч.
Зі слів головного лікаря центральної районної лікарні Богдана Іваніва стало відомо, що у них ще наразі ведуться поточні роботи з підготовки до нового опалювального сезону. Та загалом, як зазначив головний лікар, їхня медична установа готова до холодів. У свою чергу, головний лікар ЦМПСД Наталія Ланевич повідомила, що роботи з підготовки медичних закладів району практично завершені, питання запасу дров та брикету вирішене. «Наразі ж чекаємо, коли селищна рада перерахує кошти для проведення ремонту груби у ФАПі с. Рудка. Кочегари ж проходять відповідне навчання в районному центрі зайнятості», - поінформувала Наталія Анатоліївна. 
Активно провели підготовку до зими і в галузі культури. Як повідомила начальник цього відділу РДА Ольга Гарманюк, наразі їхні установи на 95 відсотків готові до холодів.
Як розповів директор КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» Володимир Поліщук, їхня установа заготовила 16 тонн торфобрикету та до 50 кубів дров. Також були проведені всі необхідні роботи з підготовки до нового опалювального сезону 2017-2018 років, зокрема перевірено всі котли та системи, замінено старі труби в артсвердловинах на нові поліетиленові, замінено два насоси, почищено каналізаційно-насосні станції та інше. Також станом на 21 вересня заготовлено 50 тонн піщано-соляної суміші для посипки доріг селища у зимовий період. «Ще треба заготовити скільки ж тонн, а це орієнтовно два-три дні роботи в кар’єрі. Минулої зими, яка на цій посаді для мене була першою, ми мали лише 70 тонн, яких нам забракло. Тому тепер, маючи певний досвід, вважаю, що хай краще лишиться, ніж не вистачить», - зазначив Володимир Павлович. Також він повідомив, що загалом усі планові роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду виконані. 
Отже, якщо вірити словам цих керівників, район повністю готовий до зими. Та чи насправді все так благополучно у кожній сфері, чи просто в керманичів немає бажання ділитися проблемними питаннями із журналістами? Відповідь на це запитання отримаємо після 15 жовтня, коли розпочнеться опалювальний сезон і всі недопрацювання та проблеми, якщо вони все-таки є, «дадуть про себе знати».
Мирослава Струк.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування