жовтня

15

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Як уже повідомляла наша газета, у Любешові трапилася надзвичайна ситуація: обвалилася частина однієї зі стін чотириповерхового навчального приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. До сьогодні обвали не розбирають, а дах продовжує небезпечно обвисати...

Протягом цього тижня на території навчального закладу працювали експерти, котрі вивчали масштабність аварії, її наслідки, з’ясовували причини обвалу стіни та чи є загроза подальшої руйнації будівлі. А вже у четвер засідала відповідна експертна комісія, до складу якої із коледжу входять заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спецдисциплін Анатолій Хомич та інженер з охорони праці Ігор Бартошик. І, як повідомила голова цієї комісії Валентина Галущак, результати та офіційні висновки будуть оголошені протягом п’ятиденного терміну.

Закономірно, що така подія викликала жваве обговорення. І серед найпоширеніших питань, які звучать у кулуарах, - те, чи розпочнеться вчасно у Любешівському коледжі навчання. Це й не дивно, адже чимала кількість жителів не лише нашого району, а й сусідніх, переживають, чи першого вересня стануть студентами. 
Користуючись тим, що разом із експертною комісією у Любешів прибув ректор Луцького національного університету Петро Савчук, ми попросили його прокоментувати нашим читачам цю проблему:  
- На сьогоднішній день ми проаналізували ситуацію і зробили висновок, що навчальний процес не зірветься та розпочнеться вчасно, тобто першого вересня. Основний елемент навчання проходитиме у гуртожитку. Адже там є пристосовані для цього приміщення, які я вже оглянув. Також навчальний процес, напевно, відбуватиметься у дві зміни. 
Крім того, як повідомив Петро Петрович, наразі проводиться розслідування для вияснення відповідальних осіб та міри відповідальності. «І вже залежно від того, хто порушив, я прийматиму відповідні рішення», - зазначив ректор ЛНТУ.
Петро Савчук водночас повідомив, що луцька будівельна компанія попередньо надала висновок про те, що аварійне приміщення коледжу підлягає відновленню, а не зносу. До речі, побудоване воно у 1974 році.
Наразі ж місце обвалу залишається небезпечною зоною, а до тієї  частини приміщення коледжу, де трапилася аварія, вхід перекритий. 
Текст і фото Мирослави Струк.

Comments are now closed for this entry

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування