червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Ось уже два тижні в районі ті громадяни, котрі декілька років тому виграли суди щодо доплат управлінням Пенсійного фонду України до пенсій, просто-таки атакували районну казначейську службу та відділення «Ощадбанку» і «ПриватБанку». Як і анонсувалося, роз’яснення щодо виплати заборгованості за рішенням суду, виконання яких гарантується державою, дають відповідні спеціалісти.

 

Із 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень” (далі - Закон). Починаючи із січня 2013 року, рішення про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників на підставі виконавчих документів здійснюється виключно органами Казначейства у порядку черговості надходження таких документів (про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів - із попереднім інформуванням Мінфіну, про стягнення коштів боржників - у межах відповідних бюджетних призначень, наданих бюджетних асигнувань). 
Механізм обліку виконавчих документів та судових рішень, передбачених пунктом 3 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону, інвентаризації та погашення заборгованості за ними визначено Порядком погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 №440 (далі — Порядок).
Відповідно до п. 3 Порядку, рішення (виконавчі документи за рішеннями суду про стягнення коштів або рішення суду, що набрали законної сили, боржниками за якими є державні органи, державні підприємства, установи, організації, юридичні особи, примусова реалізація майна яких заборонена законодавством, котрі видані або ухвалені до 1 січня 2013 року) подаються до органів державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника (у Волинській області — це Державна виконавча служба Головного територіального управління юстиції у Волинській області, яка знаходиться за адресою: 43000, вул. Володимирська, 1, м. Луцьк, Волинська область) для проведення їх обліку, інвентаризації заборгованості та подальшої передачі до органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, для погашення заборгованості. 
Рішення розподіляються в порядку такої черговості погашення заборгованості:
- перша черга - рішення щодо пенсійних та соціальних виплат, про стягнення аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих внаслідок злочину або адміністративного правопорушення, каліцтва або іншого ушкодження здоров’я, а також у зв’язку із втратою годувальника;
- друга черга - рішення, пов’язані з трудовими правовідносинами;
- третя черга - інші рішення.
Передача рішень до органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, виконується окремо щодо кожної черги щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом на підставі акта приймання-передавання. Казначейство здійснює погашення заборгованості в межах бюджетних асигнувань, визначених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень суду згідно з Порядком виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. N 845.
Щодо поінформованості населення району, то 13 березня 2017 року на сесії Любешівської районної ради було оголошено інформацію щодо погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою. Працівники Казначейства постійно надають консультації стягувачам щодо черговості та стану виконання зазначеної вище категорії судових рішень і необхідності надання реквізитів рахунку для повернення коштів. Крім того, у районній газеті від 24.12.2016 №53 у статті “Здійснення безспірного списання коштів органами Казначейства з рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів при виконанні судових рішень щодо їх стягнення” надано роз’яснення щодо Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників.
Звертаємо увагу, що, у разі надходження листа з Головного управління Казначейства про уточнення реквізитів банківських рахунків, повторно надавати їх не потрібно.
Лідія Качула, начальник управління Державної казначейської служби України у Любешівському районі Волинської області.
 
 - Формування списків та виплата боргів по рішеннях суду, які прийняті до січня 2013 року, знаходиться поза межами нашої компетенції. Однак люди наразі і до нас звертаються масово. Стараємося кожному пояснити, аби зменшити той ажіотаж. Головна проблема в тому, що багато людей, які виграли свого часу суди, не звернулися в Головне управління юстиції, аби їхні дані були внесені в єдиний реєстр. Відповідно, зараз вони не будуть у сформованих списках. 
Світлана Корець, начальник управління Пенсійного фонду України у Любешівському районі.
 

Коментарі

#1 Наталія 27.03.2017, 15:03
Головна проблема в тому, що багато людей, які виграли свого часу суди, не звернулися в Головне управління юстиції, аби їхні дані були внесені в єдиний реєстр. Відповідно, зараз вони не будуть у сформованих списках
-. А що робити якщо люди звертались і в єдиному реєстрі на сайті є , а в сформованих списках нема??

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання