квітня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Реконструкція території, де встановлений обеліск Скорботної матері у Любешові, – тема, яка неодноразово порушувалася та обговорювалася та сторінках нашої газети. І ось нарешті нещодавно Любешівська селищна рада представила проектно-кошторисну документацію на реконструкцію цього об’єкта.
Зокрема, йдеться про реконструкцію пам’ятника Скорботної матері та воїнам-афганцям, а також спорудження пам’ятного знака героям Небесної сотні та антитерористичної операції на Сході України. Планується також благоустроїти прилеглу територію, провести її освітлення та озеленення. Проект виготовила Волинська філія Науково-дослідного інституту “Проектреконструкція”.
Проектом передбачено лицювання квітників та тумб-плит воїнам-афганцям жадківським гранітом та гранітом габро, заміна поребриків та бетонного покриття доріжок на тротуарну плитку з візерунком по горизонтальній поверхні, влаштування одних широких сходів до пам’ятника Скорботної матері, облаштування паркових світильників до місця вшанування пам’ятних знаків героям Небесної сотні та АТО.
Кошторисна вартість проекту - 702,362 тис. грн. Фінансування передбачене із бюджетів трьох рівнів: обласного – 351,181 тис. грн., районного – 200 тис. грн., та селищного – 151,181 тис. грн., повідомляє відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату РДА.
Наталія Муха.

Коментарі

#1 Саня 08.02.2017, 09:29
Перша необхідність? Надалі плодіть нікому не зрозумілі пам"ятники. Молодці, хочеться розробникам потиснути руку.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання