жовтня

21

Субота

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Головне багатство очільників самоврядних органів по населених пунктах нашого району, якщо вірити їхнім деклараціям за 2016 рік, - таке ж, як і районних чиновників. Земельні ділянки фігурують, куди не глянь. У когось їх задекларовано більше, хтось має менше. В одних є аж по декілька транспортних засобів, а в декотрих – жодного. Ніби й займають усі вони однакові посади, але розмір заробітної плати у 2016 році був у всіх різний. Звісно, багато залежить від стажу роботи. Але все ж різниця виявляється величенька… Тож аби дізнатися, хто із сільських голів торік отримав найвищу заробітну плату, а хто – найнижчу, проаналізуємо їхні декларації.

Мине тиждень-другий - і розпочнеться опалювальний сезон. Чи готові до цього установи, організації нашого краю? Про це журналісти «Нового життя» дізнавалися у їхніх керівників. 

У селищі проведено реконструкцію пам’ятника Скорботної матері та збудовано  нові пам’ятники Небесній сотні і героям АТО. У той же час біля адмінприміщення районної ради продовжує висіти на колишній «дошці пошани» полотнище із фото тих, хто загинув під час Революції Гідності, та наших земляків – Гриневича Едуарда, Трохимука Юрія, Пасевича Івана, Корця Романа, Хрупчика Івана. Час зробив своє – зображення  вицвіло. Що робити з ним далі, обговорювали представники влади та активні жителі селища на зустрічі, котра відбулася у кабінеті голови райдержадміністрації.

Біля місця обвалу стіну Любешівського технічного коледжу ЛНТУ постійно чергують правоохоронці. Перекрито й частину руху по вул. Брестській, якраз на ділянці, що знаходиться біля навчального закладу. Щоправда, завали поки не розбирають - чекають висновку спеціалістів.

Вчора ввечері, близько 19 години, частина однієї зі стін навчального приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ обвалилася.

Літній ранок. Прокидається багряне сонечко та пускає свої палючі промінчики на землю. А разом з ним встають селяни, адже коли розпочинається гаряча пора жнив, зовсім немає часу для лінощів чи відпочинку. Як тільки-но спадає вранішня роса, комбайни один за одним вирушають у поле. І вправні комбайнери, не гаючи часу, починають працювати. Попереду у них цілий день нелегкої, проте такої необхідної роботи. У цю пору в кожному селі панує особлива атмосфера: всюди пахне добірним зерном, налитою сонцем соломою та майбутнім хлібом…

Тема утворення на території нашого району об’єднаної територіальної громади – особливо актуальна та водночас уже «проїжджена вздовж і впоперек», у тому числі й на сторінках газети. Ось тільки щотижня з’являються все нові й нові нюанси у цьому питанні, проблеми, навіть звинувачення… Як, для прикладу, у Дольській сільській раді.

Це літо видалося не зовсім сприятливим для тих, хто зазвичай збиранням чорниць добряче підлатує сімейний бюджет. Та й район у попередні роки також мав дохід завдяки заготівельній кампанії на цю дикоростучу ягоду. На жаль, на сьогодні не все так добре, як очікувалося.

Таке запитання нині актуальне для випускників дев’ятих та одинадцятих класів, їхніх рідних. Вже на руках свідоцтва й атестати, є результати ЗНО.

«До мене як депутата райради звернулися вчителі Шлапанської школи з приводу того, що вони не були поінформовані про проведення зборів громади, на яких обговорювалося би питання територіального об’єднання. Про те, що Дольська сільська рада ще не визначилася з цим, вони дізналися зі сторінок районної газети. Те ж, саме доводилося чути і від інших жителів цієї сільради. «Чому в нас не запитали думки?» - обурюються люди», - з таким зверненням завітала днями до редакції депутат районної ради Ганна Добровольська. Тож ми вирішили спробувати дізнатися, чому виникла така ситуація. Водночас поцікавилися, що відбувається в інших громадах, котрі не виявили бажання увійти до тієї, яка планується бути створеною із центром у смт Любешів.

Щорічно в останню неділю першого літнього місяця в Україні відзначається радісне свято – День молоді. 

У нашому районі планується створення однієї з найбільших об’єднаних територіальних громад із чисельністю населення до 25 тисяч осіб. Але є п’ять сільських рад, котрі не виявили бажання долучитися до цієї ОТГ. Що може чекати їх у майбутньому, озвучив на нещодавньому засіданні президії районної ради керівник представницького органу краю Петро Нагорний.
Наразі триває громадське обговорення щодо присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Залізниця імені Пасевича Івана.

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання