серпня

18

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Як уже повідомляла наша газета, у Любешові трапилася надзвичайна ситуація: обвалилася частина однієї зі стін чотириповерхового навчального приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. До сьогодні обвали не розбирають, а дах продовжує небезпечно обвисати...

Біля місця обвалу стіну Любешівського технічного коледжу ЛНТУ постійно чергують правоохоронці. Перекрито й частину руху по вул. Брестській, якраз на ділянці, що знаходиться біля навчального закладу. Щоправда, завали поки не розбирають - чекають висновку спеціалістів.

Вчора ввечері, близько 19 години, частина однієї зі стін навчального приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ обвалилася.

Літній ранок. Прокидається багряне сонечко та пускає свої палючі промінчики на землю. А разом з ним встають селяни, адже коли розпочинається гаряча пора жнив, зовсім немає часу для лінощів чи відпочинку. Як тільки-но спадає вранішня роса, комбайни один за одним вирушають у поле. І вправні комбайнери, не гаючи часу, починають працювати. Попереду у них цілий день нелегкої, проте такої необхідної роботи. У цю пору в кожному селі панує особлива атмосфера: всюди пахне добірним зерном, налитою сонцем соломою та майбутнім хлібом…

Тема утворення на території нашого району об’єднаної територіальної громади – особливо актуальна та водночас уже «проїжджена вздовж і впоперек», у тому числі й на сторінках газети. Ось тільки щотижня з’являються все нові й нові нюанси у цьому питанні, проблеми, навіть звинувачення… Як, для прикладу, у Дольській сільській раді.

Це літо видалося не зовсім сприятливим для тих, хто зазвичай збиранням чорниць добряче підлатує сімейний бюджет. Та й район у попередні роки також мав дохід завдяки заготівельній кампанії на цю дикоростучу ягоду. На жаль, на сьогодні не все так добре, як очікувалося.

Таке запитання нині актуальне для випускників дев’ятих та одинадцятих класів, їхніх рідних. Вже на руках свідоцтва й атестати, є результати ЗНО.

«До мене як депутата райради звернулися вчителі Шлапанської школи з приводу того, що вони не були поінформовані про проведення зборів громади, на яких обговорювалося би питання територіального об’єднання. Про те, що Дольська сільська рада ще не визначилася з цим, вони дізналися зі сторінок районної газети. Те ж, саме доводилося чути і від інших жителів цієї сільради. «Чому в нас не запитали думки?» - обурюються люди», - з таким зверненням завітала днями до редакції депутат районної ради Ганна Добровольська. Тож ми вирішили спробувати дізнатися, чому виникла така ситуація. Водночас поцікавилися, що відбувається в інших громадах, котрі не виявили бажання увійти до тієї, яка планується бути створеною із центром у смт Любешів.

Щорічно в останню неділю першого літнього місяця в Україні відзначається радісне свято – День молоді. 

У нашому районі планується створення однієї з найбільших об’єднаних територіальних громад із чисельністю населення до 25 тисяч осіб. Але є п’ять сільських рад, котрі не виявили бажання долучитися до цієї ОТГ. Що може чекати їх у майбутньому, озвучив на нещодавньому засіданні президії районної ради керівник представницького органу краю Петро Нагорний.
Наразі триває громадське обговорення щодо присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Залізниця імені Пасевича Івана.

Події району

Календар новин

August 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

No result...

Це цікаво

Посміхніться

No result...