лютого

24

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/foto/miaza-1703.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/foto/miaza-1703.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/foto/8561.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/foto/8561.JPG'

Три роки… Більше тисячі днів… Саме стільки поряд із нами вже немає тих, кого у самісінькому центрі столиці позбавила життя проклята людьми команда Януковича. Тих, у чиї серця, скроні безжалісно випускав кулі снайпер, не задумуючись, що небесна кара його самого не омине. Вже три роки немає Героїв Небесної Сотні…

Майдан… Революція Гідності… Небесна Сотня… Тепер це - не просто слова, це - наш спільний біль, наша історія, це частинка кожного свідомого українця. Три роки тому люди вийшли на Майдан заради кращого та гідного життя українців, без корупції й підлості. Та хто знав, що все закінчиться кровопролиттям? Хто знав, що там, у центрі столиці, поляже кращий цвіт нації, і серед інших - наш земляк Гриневич Едуард? Пройшов час. Але чи пам’ятаємо ми цих Героїв, їхні вчинки? 

Вислови політиків, урядовців носять популістський характер. Наприклад, народні депутати, міністри Уряду заявляють: первинна медична допомога в Україні є безоплатною. В той же час економічний розвиток держави не забезпечує повної безкоштовної медичної допомоги на місцях. Тож нам потрібні не заяви політиків, які тільки дезорієнтуовють населення. А варто нарешті ввести перелік медичних послуг, які держава могла б забезпечити  на даний час. 

Реконструкція території, де встановлений обеліск Скорботної матері у Любешові, – тема, яка неодноразово порушувалася та обговорювалася та сторінках нашої газети. І ось нарешті нещодавно Любешівська селищна рада представила проектно-кошторисну документацію на реконструкцію цього об’єкта.

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. 

Знову надзвичайно приємна новина облетіла не лише Любешівщину, Волинь, але й усю Україну: по всіх телеканалах прозвучало привітання нашого земляка, уродженця с. Щитинь, Героя України, генерал-майора Андрія Ковальчука в рамках трансляції новорічного привітання Президента України Петра Порошенка.

Землею поважно походжав Грудень. Він сердито бурчав, оглядався і кидав довкола свій злющий погляд. Сердився недаремно – мав би впевнено господарювати, замітати все хуртовинами, лютити морозами. Але Сонце не хотіло йому поступатися – продовжувало виблискувати в небі. Тільки одягне Грудень землю в пухку ковдру, а воно враз пригріє, - і поволі починає тоншати біле полотно.

Черговий особистий прийом громадян у районі провела депутат Верховної Ради України Ірина Констанкевич.
Як завжди, побачитися із народною обраницею виявилося чимало охочих. І хто б не звертався: бідний чи багатий, селянин чи посадовець, до кожного Ірина Мирославівна знаходила особливий підхід. До когось прислухалася, когось втішала, з іншими навіть радилася в пошуках шляхів вирішення проблеми. Тож і не дивно, що люди бачили у ній помічника-розрадника.

«Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-2014 років, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли люди продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - саме такими словами визначив у 2014 році причину встановлення цього свята Глава держави Петро Порошенко.

19 вересня трудовий колектив газети «Вільним шляхом» (назвати район і область) розпочав безстроковий страйк у відповідь на численні грубі порушення трудового законодавства з боку співзасновників видання: Ківерцівської районної ради та Ківерцівської РДА.

Коли синьоокий жовтень переступає другий поріг осені, а берізки вінчаються з жовтогарячими кленами різнобарв’ям осіннього маляра, на календарі – професійне свято педагогів.
Наразі триває карантин щодо африканської чуми свиней у смт Любешів, с. Любешівська Воля та х. Дякове Залізницької сільської ради. Діють шість карантинних ветеринарно-поліцейських постів.
На черговому засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації обговорювали хід виконання карантинно-обмежувальних заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми на території населених пунктів Любешівського району: смт Любешів, сіл Любешівська Воля та Залізниця (х. Дякове).

Саме над цим сумлінно працює колектив державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство». І показники його діяльності лише підтверджують сказане. 

Ось уже більше місяця на сторінках нашої газети публікується звернення до небайдужих краян про фінансову допомогу восьмирічній Іванці Дударчук зі Щитиня, у якої виявлено тяжке захворювання – пухлину головного мозку. Як вона зараз почувається та де перебуває, розповів її тато Леонід Павлович.

Біля блоку молодших класів НВК смт Любешів, де здійснюється реконструкція з добудовою санітарних кімнат, зібралося керівництво райдержадміністрації, відділу освіти, НВК та ПП «САТАР». Мета зустрічі – обговорити, як іде цей процес.

25 серпня 2016 року до Управління Держпродспожив служби в Любешівському районі поступив сигнал про загибель домашніх свиней в смт.Любешів - в господарстві Літвінчук Н.Я., с.Залізниця (хутір Дякове) - в господарстві Подерні В.В., с.Л.Воля – в господарстві Бубало О.А. Спецiалiсти ветеринарної медицини (групи швидкого реагування, до складу яких входять 3 особи: спеціалісти управління Держпродспожив служби, районної лікарі ветеринарної медицини) в вищезазначених населених пунктах виявили трупи свиней віком близько 1 року, білої масті.

Ветеринарна служба району повідомляє, що із 27 серпня 2016 року в районі запроваджено карантин (смт Любешів, с. Любешівська Воля, хутір Дякове Залізницької сільської ради).

Це було підтверджено у п'ятницю після обіду. Зокрема, випадки африканської чуми свиней зареєстровано у смт Любешів, селах Любешівська Воля та Залізниця.

Події району

Календар новин

February 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...