червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

На Кубку Європи зі спортивної ходьби, який триває в Алітусі, розіграли перший комплект нагород, повідомляється на сайті Федерації легкої атлетики України. У цих змаганнях бере участь і наша землячка Дарина Касян.

 

Так, золотий дубль на дистанції 10 км серед юніорок оформили атлетки з Туреччини  Мерйем Бекмез (45.37 хв) і Евін Демір (46.49 хв). Третьою стала француженка Полін Стей (47.53 хв).

А серед українок найшвидше дистанцію подолала Дарина Касян (50.45 хв) і стала 16-ю, але своїм результатом залишилася незадоволена.

 Засмучена тим, що не виконала настанови тренера. Через це показала гірший час, ніж на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у Греції,- зізнається Дарина Касян. – Моїм завданням було не починати надто швидко і не збавляти по ходу дистанції. Я почала так само, як і в Греції, але втримати темп уже не змогла. Тяжко було йти самій. Коли обганяли дівчата з нашої команд  на 50 кілометрів, починала включатися, але не могла витримати цей темп. Наш старший тренер Денис Тобіас по ходу дистанції нагадував про те, що я маю котити, а не викроковувати, але сил не було ні на те, ні на інше. Мозок ніби відключався. Я неодноразово збиралася у найвідповідальніший момент і показувала високий результат. У цьому, безперечно, велика заслуга моїх тренерів Ірини й Олександра Борисюків, які вчать мене збиратися перед стартом і налаштовуватися. І коли їх немає поряд, мені важче йти. Сьогодні показати швидкий час, на жаль, не вдалося».

 У командному заліку українки стали сьомими. А першу трійку склали команди Туреччини, Франції та Іспанії.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування