червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Під кінець навчального року тренери спортивного клубу «Воїн» на запрошення керівництва правознавчого ліцею, що у Луцьку на вулиці Дубнівська, побували у цьому навчальному закладі. Саме тут навчається та проживає шестеро спортсменів-«воїнів». – йдеться на сторінці «Воїн».

Директор «Воїна» Дмитро Василенко та головний тренер Андрій Зінчук зустрілися з директором ліцею Анатолієм Дудичем, педагогами та дітьми. Говорили передовсім про спортивні досягнення «воїнів»-ліцеїстів, а також про їхню успішність в навчанні.
Великим здивуванням для педагогів було те, що усі шестеро хлопців – деревчани Іван та Юрій Пасичі, Іван Поремчук, Олександр Шевчик та Денис Михальчук, Антон Артюх, попри юний вік, вже мають чемпіонські титули.

«Приємно, що наші учні є чемпіонами України та Європи, а деякі збираються їхати на чемпіонат світу з ММА. Для мене це велика подія, бо ви – наші діти і я не пам’ятаю, щоб хтось із наших попередніх вихованців їздив на такі масштабні спортивні змагання», - зауважив директор ліцею.
14-річний Юрій Пасич є чемпіоном Європи з бойового самбо і він єдиний з ліцеїстів-«воїнів» готується до участі в Чемпіонаті світу з ММА, який проходитиме цьогоріч у вересні в Італії. Хлопець каже, що ніколи і не мріяв досягнути спортивних висот – усе сталося випадково.
«Тренер Андрій Зінчук якось приїхав до нас в село Деревок, де ми займалися у Василя Корця греко-римській боротьбі і забрав нас в Луцьк», - каже Юра Пасич.
Однак педагоги ліцею переконані, що такі успіхи у спорті – то далеко не випадковість, а нелегка праця та наполегливі тренування.
«І звісно не останню роль у цьому відіграє талант. Юрій навчається в ліцеї з сьомого класу. Всього за два роки він став чемпіоном України та Європи з ММА. Навряд чи це йому вдалося, якби він залишився навчатися і тренуватися у Деревку. Все-таки місто та потужний спортивний клуб відіграли у цьому ключову роль. Ми в ліцеї створюємо усі необхідні умови для того, щоб діти вчилися, проживали, харчувалися, а тренери «Воїна» навчають навикам та готують дітей до чемпіонства», - розповів Анатолій Дудич.
А спортивний клуб «Воїн» є дійсно один із найпотужніших та соціально спрямованих на Волині. Завдяки старанням та підтримці Федерації України з ММА у Волинській області, її президенту Михайлу Смолці, Федерації України з бойового самбо у Волинській області, її президенту Олександрові Редьку, меценатам Олегу Тарасюку та Ігорю Дудінському усі вихованці «Воїна» тренуються безкоштовно та мають змогу їздити на чемпіонати різних рівнів.
Стосовно успішності спортсменів у навчанні, то, як зізнаються самі вчителі, часом доводиться закривати очі на те, що діти чогось не встигли вивчити, бо розуміють, що сталося це не через небажання, а через змагання та підготовку до них. А їздять «воїни», до слова, на змагання з ММА, бойового самбо, кікбоксингу, греплінгу, вільної боротьби, козацького бою тощо чи не кожних вихідних.
Особливу увагу директор ліцею під час розмови з юними спортсменами зосередив на знанні іноземної мови.
«Ви поїдете за Чемпіонат Європи з ММА, згодом на Чемпіонат світу, але без знання англійської мови вам важко буде порозумітися з організаційним комітетом, іншими спортсменами», - сказав Анатолій Дудич.
А директор спортивного клубу «Воїн» Дмитро Василенко зауважив, що згідно нових правил ММА, обов’язкова вимога до старших хлопців на зважуванні вміти сказати англійської мовою, звідки спортсмен та яка у нього вагова категорія. В іншому випадку – його просто не допустять до змагань.
10-класник Іван Пасич, який вже є чемпіоном України з бойового самбо та ММА, срібним призером Чемпіонату Європи з бойового самбо, у серпні цього року збирається їхати на Чемпіонат Європи з ММА у Польщі. Разом з ним поїдуть ще четверо «воїнів»-ліцеїстів: Антон Артюх, Денис Михальчук, Іван Поремчук та Олександр Шевчик, які теж вже мають високі спортивні титули. Тож хлопці пообіцяли, що за кілька місяців, які залишилися до змагань, вони підтягнуть «англійську».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування