квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями у всесвітній павутині Олег Дорош із Любешова опублікував відео, на якому вірш «Гімн молодої України» декламують Анна Приходько та Юлія Хомич.  

 

Наскільки відомо «Новому життю», автор слів цієї поезії - Олександр Харченко, котрий проживає у Луцьку, свого часу закінчив Дніпропетровський медичний інститут, є професором медицини, академіком і людиною, яка знає про людське тіло немало. Він переконаний, що всі наші хвороби знаходяться на долоні. А ще запевняє: лікувати можна і без ліків.

Крім того, професор стверджує: нині в Україні діє цілеспрямований Хворобомор. Аптечний бізнес діє тільки на винищення української нації. Тож боротьбу із цим Олександр Харченко радить розпочинати із… певного перефразування нинішнього Гімну України на позитивний манер.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування