квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

В останній день січня в Луцьку на базі Центру туризму, спорту та екскурсій відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Взяв участь і в результаті переміг у цьому конкурсі Євген Кошелюк, учень 8 класу ЗЗСО «Бірківський ліцей».

 

Такою радісною звісткою поділилася методист методичного кабінету Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Надія Крат. Вона розповіла, що хлопець є екскурсоводом краєзнавчого музею, який діє у Бірківській школі з 2016 року. Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки юного  екскурсовода, змістовність та якість презентації оглядової екскурсії музеєм на тему «Село моє, для мене ти єдине…».  Переможця нагороджено дипломом управління освіти, науки та молоді  облдержадміністрації і вручено кубок.

Тож уже останньої декади березня цього року Євген як переможець обласного конкурсу у секції «Краєзнавчі музеї» представлятиме Волинь у Тернополі, на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу", який організовує Український державний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування