березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Побачила світ збірка поезій «В обіймах сонця» уродженки села Бихів Яни Корольової, вірші якої друкувалися і на сторінках «Нового життя».

 Про це авторка повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, зазначивши, що висловлює вдячність Володимиру Андрійовичу Барні, який «розгледів у писанині творчість, чим безсумнівно підняв самооцінку, змусив подивитись на себе з іншого боку, а також - редагував, підказував, наставляв і допомагав у всьому». А ще повідомляє, що стало видання збірки безпосередньо завдяки її чоловікові, який і ініціював таку хорошу справу.

Не приховуючи своїх емоцій, щаслива молода поетеса написала:

«Нарешті...Колись і подумати не могла, що триматиму її в руках. Також не думала, що комусь це буде цікаво і я матиму свого читача. Безмежно вдячна кожному, хто читає, коментує і постить мої вірші - це надзвичайно приємно! Ви даєте неабиякий поштовх для написання».

До слова, пише Яна Корольова вірші різної тематики: як ліричні, так і глибоко філософські. І, як раніше зауважила авторка, на першій збірочці зупинятися не збирається. Адже поезій уже назбиралося ще на декілька.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування