червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Два роки тому троє хлопців-дев’ятикласників - Назарій Мацерук, Юрій Оласюк та Мирослав Бущук - прийшли до спортивного клубу «УДАР», щоб займатися бойовими видами – боксом та кікбоксингом. Родом вони з Прохід, нині вже навчаються в 11 класі Великокурінської школи. За два роки ці молоді люди здобули чимало перемог.

 

Пам’ятаю, як уперше ми зустрілися і я запитав, чому ж так пізно надумали займатися цими видами спорту. Адже відомо: найуспішнішими стають ті, хто тренується в секціях із семи-дев’яти років. Тоді юнаки лаконічно відповіли: «Брати Клички так само почали займатися спортом у 15 років». Які ж тут мали бути ще аргументи? А вже після першого тренування та здачі ними спеціальних нормативних тестів із фізичної підготовки я повірив у їхні здібності.
Тренування в нашому клубі відбуваються двічі на тиждень. Попри те, що ці троє хлопців є хорошими помічниками батькам по господарству, сумлінно виконують шкільні домашні завдання, беруть активну участь у громадському житті школи в позаурочний час, вони жодного разу не пропускали тренувань без поважних причин. Навіть взимку, коли надворі була негода, досить часто приїжджали й у вихідні, і під час канікул. 
Успіхи прийшли вже наприкінці першого року тренувань. Щоб вибороти місця у своїх категоріях з боксу та кікбоксингу й стати членами збірної команди району, вони почали виїжджати на різноманітні спортивні турніри за межі Любешівщини. Так, Назарій Мацерук (на фото зліва) виграв чемпіонат області з боксу, який проходив за програмою «Волинь спортивна» 2016 та 2017 років. Він неодноразово був переможцем і призером різних турнірів із кікбоксингу у вагових категоріях 75-98 кг. Цього року Назарій виконав перший дорослий спортивний розряд із боксу. 
Юрій Оласюк (на фото в центрі) виступає в легкій вазі до 57 кг. Він неодноразово вигравав  і був призером різноманітних турнірів із боксу та кікбоксингу в Луцьку, Горохові, Ковелі, Володимирі-Волинському і, звичайно, в Любешові. Упевнено й достроково перемагав суперника на очах у земляків, своїх рідних, друзів.
Успішно виступає і Мирослав Бущук (на фото справа), демонструючи високу спортивну майстерність, особливу техніку, властиву для боксерів вагою 60-63 кг, де спортсмен має бути надзвичайно швидким і володіти сильними ударами. Мирослав ставав першим не лише на чемпіонатах Волині, а й на міжнародному турнірі в Острозі на Рівненщині. Там він виграв фінальний бій, який був найбільш видовищним і технічним на турнірі, за що отримав від суддівської колегії золоту медаль, а від глядачів – бурхливі оплески.
Що допомагає цим юнакам бути успішними в спорті? Їхня працелюбність, зразкова поведінка, розсудливість та серйозність при вивченні рухів, які доводиться монотонно повторювати сотні разів, а потім годинами відточувати все це біля дзеркала, боксерських мішків, на ринзі. Звичайно, це нелегко. Але без наполегливості успіхів не досягнути. 
Так само і в житті вони матимуть досягнення. Переконаний, важливу роль відіграють розуміння з боку вчителів та батьки, які виховують своїх синів ввічливими, добрими, дисциплінованими, фізично здоровими, привчають допомагати не лише рідним, близьким, але й стороннім, бути в дружніх стосунках не тільки з ровесниками, а й молодшими від них. За це вони користуються повагою у всіх спортсменів, які тренуються в нашому клубі, і, звичайно, у мене.   
Созон Смаль, тренер спортклубу «УДАР».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування