червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Нещодавно на базі Кременчуцького національного університету відбувся фінальний онлайн захист робіт Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, у якому взяло участь 13 учасників. Серед них - наш земляк, уродженець с. Рудка Євген Дроздик.

 

Він взяв участь у секції «Професійна освіта» та був представником ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», в якому вже четвертий рік є студентом природничо-технологічного факультету ( н. п. «Математика»).

Євген під науковим керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри математики, інформатики та методики навчання, заступника завідувача кафедри Петра Довбані презентував пошукову дослідницьку роботу про технологію створення електронних посібників.

Захист своєї наукової роботи наш земляк проводив на робочому місці – у класі в школі. Адже, окрім навчання в університеті, Євген Дроздик уже працює вчителем математики та інформатики у Циблівській школі та вчителем інформатики в Улянівському НВО на Київщині.

У результаті наш земляк зайняв перше місце та був нагороджений Дипломом.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування