червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У національному природному парку «Прип’ять-Стохід» до Дня охорони навколишнього середовища відбувся семінар з обміну досвідом з еколого-освітньої та рекреаційної діяльності українських та зарубіжних установ природно-заповідного фонду. Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці парку.

 

Участь у ньому взяли працівники Карпатського, Пирятинського, Ківерцівського «Цуманська пуща» національних парків, НПП «Мале Полісся» (Хмельницька область)  та Рівненського заповідника. Учасники семінару презентували досвід роботи своїх установ, поділилися власними здобутками та інноваціями, а ще обговорили ряд перспективних напрямків щодо майбутньої співпраці. Досвідом зарубіжних установ ПЗФ поділився громадський діяч Петро Тестов.

Для гостей упродовж двох днів була організована чудова мандрівка байдарками до візитівки нашого краю села Сваловичі. Там вдалося побачити синичку білу, очеретянок та інших птахів.

Загалом це був активний незабутній відпочинок серед таємничого Полісся та хороша співпраця задля збереження довкілля.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування