червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора перший заступник голови Волинської обласної ради, заступник голови ВОО ВО «Свобода» Олександр Пирожик особисто вручив відзнаки переможниці та призерам Всеукраїнського конкурсу учнівських письмових творів до Дня героя «Герої в моїй родині» - вихованцям ліцеїв Любешівської селищної ради.

 

Найперше Олександр Веніамінович зазначив, що ВО «Свобода» зініціювала проведення цього конкурсу. Подякував начальнику обласного управління освіти Людмилі Плахотній, що поінформувала шкільну молодь Волині про проведення цього заходу, і область чи не найактивніше в Україні включилася до участі в ньому. Особливо відзначив Любешівщину, адже наші школярі отримали чотири місця у своїх вікових категоріях. Відтак шановний гість відзначив їх Грамотами від ВОО ВО «Свобода» і вручив книгу споганів волинянина ветерана національно-визвольних змагань, політв’язня Петра Мосійчука «Спротив». У ній, за словами Олександра Пирожика, йдеться про боротьбу за Україну, котра триває й нині. Опісля нагородив призерів та переможницю Всеукраїнського конкурсу учнівських письмових творів. Всі вони – восьмикласники ліцеїв. Так, Уляна Тимощук (Любешів), Сергій Галушко (Седлище) та Іван Поліщук (Залізниця) здобули треті місця, а Яна Михальчук із Березич - перше. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування