червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У День захисту дітей в м. Луцьк на площі біля драмтеатру відбувся обласний телевізійний конкурс «Співай за мрію!». У ньому взяла участь і здобула перемогу наша талановита землячка з Дольська – Єлізавета Кузьмич.

 За активну участь в цьому конкурсі, наполегливу роботу над собою, впевнене представлення свого пісенного таланту та чергову сходинку до творчих вершин Єлізавета отримала Подяку від народного депутата України Ірини Констанкевич. Крім того, від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» їй вручили Диплом переможця, а також величезне фото з портретом юної співачки та мікрофон. Їх дівчинка подарувала на Будинок культури рідного села. Про це розповіла мама дівчинки Тетяна Кузьмич. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування