червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У перший день літа відбувся XIV Ковельський міжнародний пробіг з нагоди Дня захисту дітей. У ньому взяли участь і здобули ряд перемог спортсмени Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи та їхні наставники.

 

Організаторами змагань виступили громадська організація «Спортивний клуб «Ковель» спільно з Ковельською міською радою, федерацією легкої атлетики Волинської області. Загалом участь у забігах брали громадяни України, Республіки Польща, Республіки Білорусь та Німеччини, у півмарафоні (21,1 км)  змагалися понад сто учасників, у забігу на 7,7 км – близько півсотні, а на новій дистанції 15 км - понад два десятки спортсменів.

У результаті, як розповіла тренер ДЮСШ Олена Борисюк, чимало перемог у різних вікових категоріях здобули і любешівські легкоатлети. Так, Андрій Токарчук і Дарина Черевко посіли перше місце на дистанції 500 м. Богдана Марчик на цій же дистанції фінішувала третьою. Юлія Петрик і Марія Вітовщик  здобули «золото» на 800 м. Борис Абрамович перетнув фінішну стрічку першим, подолавши 1600 метрів. «Срібло» дісталося Сергієві Березюку на дистанції 7,7 м. А ось тренер ДЮСШ Олена Борисюк на цій же дистанції стала найкращою.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування