червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Упродовж минулих вихідних в м. Ковель відбувся відкритий чемпіонат з кікбоксингу, приурочений Дню захисту дітей. Він був останнім у цьому навчальному році для юних кікбоксерів спортивного клубу «УДАР» БДЮТ Любешівської селищної ради. Очевидно, це й надихнуло наших земляків виступити напрочуд успішно: всі дев’ятеро учасників чемпіонату здобули медалі.

 

Так, чемпіонами стали, тобто вибороли «золото», Валентин Петрик, Олександр Василюк, Тарас Марчик, Дмитро Клубук, Артем Михалик та Назар Ходаковський. «Срібло» отримали Владислав Вітовщик та Назар Марчик. А Валентин Петрик здобув ще й особисті нагороди – його відзначили після закінчення чемпіонату в номінації «Найкраща техніко-тактична підготовка», розповів тренер кікбоксерів Созон Смаль.

Фото Івана Ходаковського.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування