червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У понеділок, 20 травня, в Луцьку на площі біля Волинського обласного академічного музично-драматичного театру відбувся фестиваль художньої творчості учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Дивосвіт дитячих талантів». Побувала там і обдарована молодь Любешівської ОТГ.

 

Так, у номінації «художній пленер «Щаслива дитина – квітуча Україна» взяла участь вихованка гуртка образотворче мистецтво БДЮТ Оксана Вершкова (керівник Оксана Сірець). Треба було на мольберті виконати малюнок технікою гуаш за визначений проміжок часу. Підсумки конкурсу будуть оголошені пізніше. У номінації «містечко майстрів «Волинь у творчості дітей» учениці Седлищенського ліцею Альвіна та Лілія Швайки (кер. Марія Бай) провели майстер-клас «Полотно квітучих мрій» (розпис по тканині). У флешмобі «Україна – для нас, ми – для України» взяли участь учні Ветлівського ліцею – виконали танець «Авангард» (кер. Юлія Кухарчук). Окрім того, представили виставку виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва БДЮТ, Березичівський, Бихівський, Бірківський, Деревківський та Любешівський ліцеї, В’язівненська та Любешівськоволянська гімназії. За це отримали нагороду – Грамоту управління освіти і науки облдержадміністрації за здобуте ІІІ місце. Про цю хорошу подію розповіла Ірина Оласюк, директор БДЮТ Любешівської селищної ради. 

Фото учасників фестивалю. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування