червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У суботу в с. Гольшани Гродненської області Республіки Білорусь відбувся ІІ Відкритий фестиваль-конкурс інструментальної музики «Музика біля замку Сапегів». І Єлізавета Кузьмич із Дольска здобула перемогу.

Юна музикантка чудово виконала на фортепіано «Благородний вальс» Франса Шуберта. Відтак стала лауреатом першої премії та нагороджена Дипломом і кубком. Крім того, їй та ще кільком учасникам подарували квитки на лицарський турнір, який відбувався в Гольшанському замку Сапегів. Тож, окрім задоволення від перемоги, у Єлізавети - маса чудових вражень від рицарських боїв, також є фото на згадку з лицарями в обладунках, розповіла її мама Тетяна Кузьмич. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування