травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні відбулося урочисте відкриття клінічної лабораторії  у КНП  «ЦПМСД Любешівської селищної ради». Розміщена вона у поліклініці на першому поверсі навпроти дитячої реєстратури.

Головний лікар ЦПМСД Наталія Ланевич зазначила: «Сьогодні ми урочисто відкриваємо лабораторію, хоча працювати вона почала ще у понеділок. Ми зробили маленьку, але досить компактну лабораторію, яку старалися обладнати відповідно до сучасних вимог. Так, упродовж першого робочого дня прийняли сімнадцять пацієнтів, а сьогодні (лише до 12 години) – 24 людини».

Наразі в клінічній лабораторії працює один лаборант Альона Бас, також їй щодня допомагає працівник із мережі Центру. Збільшиться штат на ще одного  працівника уже із першого липня.

Тож тепер пацієнти зможуть пройти безкоштовні лабораторні дослідження (загальні аналізи крові та сечі, експрес-метод визначення цукру в крові, холестерину тощо) у новій клінічній лабораторії ЦПМСД. 

 

 

 

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування