травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора на центральній площі селища відбувся святковий концерт, приурочений Дню матері та Міжнародному дню сім’ї під назвою «І на святі, на родиннім вас усіх вітаємо».

 

Ведучі Владислав Петяк і Андрій Поліщук зазначили: «З родини йде життя людини» - гласить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашнього тепла, затишку, захисту і сімейній злагоді».

Затим посипалися одна за одною, сплітаючись до купи у вокальне мереживо, пісні. Щемливі та ніжні, бо вони про маму, батька, родину та батьківський дім. Їх із душею виконували працівники Будинку культури селищної ради та вихованці Любешівської дитячої музичної школи.

Також декілька пісень подарували глядачам гурт «Веселі хлопці». А юні танцівники, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, виконали красиву хореографічну постановку. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування