травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в Любешівському ліцеї було особливо людно. Адже тут відбувався День національного природного парку «Прип’ять-Стохід».

У молодших та середній класах працівники НПП проводили незвичні, проте дуже цікаві, пізнавальну уроки – знайомили з багатством тваринного та рослинного світу Любешівщини при допомозі екологічних ігор, складання пазлів. Для старшокласників було інше заняття – майстер-клас зі складання каркасної трьохмісної байдарки.Тематика всіх заходів прямо чи опосередковано торкалася вже завершеного річного проекту «Транскордонні водні інспектори», котрий фінансувався Євросоюзом, де брали участь школярі Пінщини (Білорусь) та Любешівщини. Якщо дітям пропонували розважальну форму, то в актовому залі ліцею відбулася конференція, котра з одного боку, підбила підсумки зробленого, а з іншого - були озвучені плани для продовження дослідницької роботи стану водойм. Організаторами її виступили НПП, Любешівська районна громадсько-екологічна організація «Світ навколо нас» та відділ освіти. До участі в конференції запросили керівників десяти шкільних екологічних клубів, створених у рамках згаданого проекту, керівництво трьох гілок влади Любешівщини. Також запросили на цей захід завідувача Ковельської лабораторії моніторингу вод та грунтів Волинського регіонального управління водних ресурсів, начальника експлуатаційної дільниці Маневицького міжрайонного управління водних ресурсів та завідувача Любешівського районного лабораторного відділення. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування