травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап конкурсу виразного читання польської поезії ім. Юліуша Словацького. Й учениці Любешівського ліцею своїм умінням довели, що в Любешові є творчо обдаровані діти.

За інформацією вчителя польської мови Любешівського ліцею Юлії Харитонюк, із привітальним словом до учасників звернулася консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Тереза Хрущ. Переможниці шкільного етапу цього конкурсу - учениця 10-Б класу Ірина Сінчук (учитель Юлія Харитонюк) та учениця 8-Б класу Любешівського ліцею Софія Веремійчик (учитель Наталія Рипіч) достойно виступили. До того ж Софія (на фото зліва) здобула третє призове місце. Всіх учасників нагородили Дипломами і книгами. Крім того, наша землячка поїде на фінальний етап конкурсу, котрий відбудеться 17 травня в м. Кременець Тернопільської обл.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування