травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У Любешові між магазином «Свіжий хліб» та закладом громадського харчування «Рута» буквально в ці хвилини встановлюється нова дошка оголошень.

 

Як повідомив директор Будинку культури селищної ради Анатолій Ковальчук, давно був задум прибрати стару дошку, адже їй уже кілька десятків літ. Ідею встановити нову конструкцію підтримав селищний голова, тож минулого тижня в одного з місцевих підприємців замовили дошку оголошень, а вже сьогодні вона встановлюється. Металева, з піваркою-накриттям, естетично оформлена, вона може стати однією з окрас нашого містечка. А от демонтовану стару, кажуть у селищній раді, віддадуть на Зарудчівський Будинок культури. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування