травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

На площі перед Будинком культури селищної ради працівники управління гуманітарної політики, галузі культури висадили два дерева, котрі прикрасили великодніми писанками та різнокольоровими стрічечками. Почали між ними й величезний пасхальний кошик із лози плести.

 

Як розповіла з вдячністю заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів - начальник управління гуманітарної політики селищної ради Ольга Кух, до створення писанок долучалися вихованці всіх загальноосвітніх навчальних закладів ОТГ, а також Будинку дитячої та юнацької творчості. Всі охоче підтримали ідею й дружно передавали вироби, кожен з яких – неповторний, адже створений різними кольорами, розмірами та з різноманітних матеріалів. Є й справжні яйця, котрі оформлені як писанки. Тож не дивно, що дітки, котрі гуляли центром, підходили й пропонували допомогти розвішувати прикраси. Або й просто зробити фото на фоні великоднього деревця.

Організатори висловлюють сподівання: це вперше така акція, але вона стане традицією, і що  створювати пасхальні дерева будуть не лише в Любешові. А ще сподіваються, що таки не підніметься жодна рука на псування такої краси.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування